Sole Sycylia

Pizzerie

Gdynia, Olgierda 77

Najlepsza pizza (1) Bardzo spokojny, miły lokal, pomocna i sympatyczna obsługa. Pizza po prostu... Ania Niie polecam (1) Dostarczona pizza była zimna. W smaku - nic nadzwyczajnego. Czarna Pizzernia bez dowozu!!! (1) Witam, pizza bardzo dobra, ale nie polecam z powodu braku dowozu na osiedla... Marta
Jak już to tylko na miejscu. . . (1) Pizza bardzo dobra, ale chyba właściciel za dużo zarabia i wybiera sobie... baqak Pyszna Pizza i super makarony:) (1) MMM dzisiaj dałem się namóić na coś innego niż pizza..i też rewelacja,... Daniello Nie polecam (1) Witam, zamawialiśmy dzisiaj pizzę. Na dowóz czekaliśmy ponad 75 minut. Pizza... T sole sycylia nie dla idiotów!!! dokładnie jak media markt!!! (2) marcin pomyśl trochę to nie boli!!! piwo po 3 zł w lokalu??? hahaha pewnie... Łukasz Bez rewelacji (1) Jak dla mnie to bez rewelacji pizza dojechała po około godzinie ale spoko są... ania Jak najbardziej polecam (1) Pizza tutaj jest zdecydowanie lepsza od tych serwowanych z piekarnika jak ma... PeBe Smacznie i Tyle!!! (1) Polecam w 100% Smaczna kuchnia i jedyna w swoim rodzaju pizza!!! Paweł polecam (1) naprawde polecem jestesmy tam z mezem i siostra dosyc czesto..i zawsze... maria Uwaga! Zamówienie inne a rachnek inny !! Nie polecam !! (1) Zamówiłem u nich 6 x pizze i 9 piw. Nie dość , że po przywiezieniu jedzenia... Marcin