Odradzam Oddział Dzienny - opinia (2) Stanowczo odradzam oddział Dzienny Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i... Odradzam Oddział Dzienny Pacjent-niestety - ocena (1) Rozważając pójście na oddział dzienny psychiatryczny w NCM w Gdańsku... Pacjent-niestety Ewa - opinia (1) Bardzo dziękuję Pani w rejestracji oraz Szefowej NCM przy ul. Gdyńskiej za... Ewa
Damiankw - opinia (1) Serdecznie dziękuje Pani Joannie Pliszce z rejestracji, która pomogła mi... Damiankw dwudziestoparolatek - opinia (1) Nie polecam tej przychodni nikomu, kto ceni sobie czas i swoje nerwy. dwudziestoparolatek Żenujące (1) Witam, chciałabym podzielić się swoją opinią. Od trzech dni próbowałam umówić... pk Dla mnie super (1) A ja chodzę do tej przychodni i jestem zadowolony ,wszystkie Panie... Robert Poradnia na plus (1) Korzystałam wiele razy z poradni i jestem bardzo zadowolona z obsługi!... H. Przychodnia PRZEŻYCIA (1) Do tej przychodni chodzę raz na pięć lat. Dodzwonienie się do rejestracji... darek Tragedia! (1) Jednym słowem mowiac...Tragedia!!! Panie w rejstracji są tak nie miłe, że... Ania Odradzam wizytę! (1) Udałam się do tej Przychodni w pilnej sprawie, z duszącym, nie do pokonania... Zuzanna Super lekarze a Panie w rejestracji powinny byc zwolnione (1) Tragiczna opieka i obsługa przez panie w rejestracji. Pretensje wyrzuty i... Opinia Takie chamstwo jak jeszcze nigdzie nie spotkałam. (1) Tak opryskliwych pielęgniarek w recepcji i całkowicie olewających pacjentów... Iza Serdeczne podziekowania (2) Chciałbym serdecznie podziękować dr Alicji Stulich za troskę, profesjonalne... Pacjentka bardzo dobra poradnia ginekologiczno-położnicza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (3) Jestem pozytywnie zaskoczona po wizycie w przychodni. Obsługa na wysokim... polenka84 Rejestracja do lekarza pierwszego kontaktu za miesiąc!!! (3) Szok! Chciałem sie zarejestrować do lekarza rodzinnego (pierwszego kontaktu)... Pacjent Obsługa miła, ale czas oczekiwania na wizytę do lekarza i na badania budzi wiele zastrzeżeńń (1) Obsługa miła i kompetentna, ale czas oczekiwania na wizytę do lekarza, a... pacjent www.pochwała dla pań z rejestracji (1) super miłe rejestratorki,oddane kobietki dla pacjęta zawsze pomocne dobrze... joanna Rejestracja fatalna, lekarze -nie można narzekać (7) Wszyscy moi znajomi dziwią się, gdy opowiadam jak to jest na Gdyńskiej. Takie... werty Bardzo dobra przychodnia (3) Nie rozumiem poniższych komentarzy i wydaję mi się, że zalezy to od podejścia... Pinczer