Zbyszek - opinia (1) W tym roku dwukrotnie korzystałem z rehabilitacji. Bardzo miłe Panie. Z... Zbyszek Tomasz krajewski - opinia (1) Ciężko się dodzwonić do przychodni. Jak ktoś odbierze to się rozlacza Tomasz krajewski Barbara - opinia (1) Nie mam zastrzeżeń do NCM, a jedynie do zatrudnionego laryngologa, Panią... Barbara
Pacjentka - opinia (1) Bardzo słaba obsługa pacjenta, panie w recepcji niesympatyczne, ale przede... Pacjentka Wioleta - opinia (2) Bardzo profesjonalna, szybka pomoc zarówno lekarska jak i pielęgniarska,... Wioleta T&A - opinia (1) W gabinecie rtg pracuje wróżka, która oczarowuje dzieci i starszych. Pacjenci... T&A Paulina - opinia (1) Witam, chciałam wyrazić opinie na temat położnej Pani Elżbiety Malcekiej, to... Paulina maria - opinia (1) Jak wszyscy moi bliscy bardzo ucieszyłam się z powrotu dr Rosłonkiewicz.... maria Marta S. - opinia (1) Dzisiaj byłam poddana badaniu kolonoskopii w znieczuleniu ogólnym, bałam się... Marta S. OLA - opinia (1) Moja Mama Ola dziękuje Pani doktor i zespołowi, za profesjonalnie wykonanie... OLA ND:) - opinia (1) Panie w rejestracji poprawnie uprzejme, jedne bardziej inne mniej. Jestem w... ND:) Marta - opinia (1) Jak dobrze , że dr Rosłonkiewicz wróciła do pracy. Bardzo miła osoba, która... Marta Pacjentka - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z wizyt u dr Rosłonkiewicz to jest wyjątkowy lekarz... Pacjentka Alicja - opinia (1) Jestem pod wielkim wrażeniem życzliwości, kultury Personelu pracującego w tej... Alicja Mama - opinia (1) Od kilku miesięcy pediatra na cały dzień przyjmuje 1-1,5h przecież to jest... Mama Anna - opinia (1) Wspaniały personel, bardzo ,,ludzkie" podejście do pacjenta Anna Grażyna - opinia (1) Wielokrotnie byłam pacjentkom lub z kimś z rodziny kto był pacjentem. Czy to... Grażyna Okropny wjazd (4) Chociaż parking jest duży wjazd na niego bardzo niewygodnym. Ktoś chyba tego... Grażyna Rehabilitacja - p. Łukasz (1) Polecam wizytę u p. Łukasza - rehabilitanta. W bardzo fachowy sposób wszystko... MoNika Krzysztof - opinia (1) Szpital i przychodnia na Otomińskiej Jestem zachwycony obsługą... Krzysztof