Rentgen (1) Pani Monika w gabinecie rentgenowskim to najlepszy człowiek na świecie.... Mama Julki i Tymona Rejestracja (1) Dodzwonienie sie do przychodni graniczy z cudem,tak jest za kazdym... Porażka obsługa jak w PRL zwłaszcza rejestracja (1) Na problemy mają tylko odpowiedź " brak terminów" i rób sobie co chcesz.... Zbyszek
pediatra (1) Dostanie się z dzieckiem do pediatry to istny cud. lekarze oczywiście mili i... Ania Odradzam. (1) Niestety wielkie rozczarowanie. Kierując się opiniami zdecydowałam się na... Anna Otomińska to najlepsza przychodnia (1) Byłem z teściem u lekarza i na prześwietleniu.Wyszedł zachwycony z... Obserwator zaćma oka prawego (1) Bardzo miły i kompetentny personel,dobra organizacja, czułam się jak w hotelu... Cecylia poradnie (2) Miałam wykonana w przychodni na Otomińskiej gastroskopię i kolonoskopię i... Monika Okulista - polecam. (1) Dziekujemy Pani Doktor okulistce za przyjecie w nagłej sprawie mimo iż była... A. Szczepienie (1) Pani Małgosia ma boskie ręce, córka przy szczepieniu wgl nie płacze, bardzo... Mariola Super położna Malecka Elżbieta (1) Witam, chciałabym polecić wszystkim przyszłym mamom położną P. Elę Malecką z... Ania z córeczką Rozalią Z wizyty na wizyte coraz gorzej (2) Z przychodni korzystam dosyć często i w oczy rzuca się kilka problem ow. Po... Natalia Długi czas oczekiwania do lekarza rodzinnego (1) Wszystko na poziomie oprócz czasu oczekiwania :( Doktor Wiechowska... Marta Dziekuję (1) Jestem bardzo miłe zaskoczona. Profesjonalna obsługa, bardzo życzliwe Panie,... Lucek Kolonoskopia (1) Dziś 24.08.2017 miałem robioną , pod całkowitym znieczuleniem , kolonoskopie... Edward Sasal Zadowolona mama (1) Jestem pacjentką przychodni Otomińska. Do położnej Pani Eli trafiłam będąc w... Daria Coraz gorzej (1) Jestem pacjentka tej przychodni od kilku lat . Z przykroscia bede musiala... kamila Koszmar dostania sie do internisty! (1) Od kilku lat -jeszcze za starej siedziby korzystam z pomocy przychodni na... Dorota Po raz kolejny się zwiodłem (1) Przyjechałem z zapytaniem o możliwość dokończenia szczepionki, dokładnie... S.A. Szkoła rodzenia! - nie jestem zadowolona (1) Nie mam dobrych opinii odnośnie szkoły rodzenia na Otomińskiej. Prowadzą ją... Ania