Jarek Garbowski - ocena (1) Pełen profesjonalizm personelu medycznego, na czele z operatorem, a przy... Jarek Garbowski Zbigniew S. - opinia (1) Profesjonalna obsługa przez teleporade,zastrzyk bez problemu,rewelacyjna... Zbigniew S. Ewelina - opinia (1) Niestety od minimum 3 miesięcy nie ma pediatry. Cztery razy zostaliśmy... Ewelina
Katarzyna - opinia (1) Sprawnie, szybko i bez zbędnych ceregieli możliwe jest tu otrzymanie... Katarzyna Tomasz - opinia (1) Bardzo nieprzyjemna, arogancka lekceważącą obsługa przez pania z rejestracji.... Tomasz Katarzyna - opinia (1) Super obsługa. PANI Doktor konkretna zaraz zbadala dokładnie dziecko i... Katarzyna Natalia - opinia (1) Przyjechałam z utrzymującą się wysypką, pani z recepcji nawet nie chciała... Natalia Aneta, mama Mai - opinia (1) Czasy telepotady. Dziecko w wysoką gorączka i białym nalotem w gardle.... Aneta, mama Mai Marta - opinia (1) Jak dobrze , że dr Rosłonkiewicz wróciła do pracy. Bardzo miła osoba, która... Marta kaja - opinia (1) Nie polecam, nie można się dodzwonić żeby zarejestrować się do lekarza, jak... kaja Pacjentka - opinia (1) NCM ul. Świętokrzyska. Przychodnia rejestruje pacjentów tylko telefonicznie,... Pacjentka Basia - opinia (1) Pani w rejestracji bardzo opryskliwa nie było osoby które by nie pouczała i z... Basia Magda - opinia (1) Szybciej człowiek umrze niż zostanie przyjety Magda Aga - opinia (1) Po telefonie do przychodni, pojechałam po pomoc lekarską . Pani pielęgniarka... Aga KS (1) Obsługa miła i kompetentna. Pani w recepcji odbiera telefon, służy... Katarzyna Zła obsluga (1) Panie z recepcji nie potrafią odpowiednio dokonać rejestracji podają inna... Mlody Brak kompetetnego pediatry (2) Dwa razy byłam w przychodni i dwa razy źle postawiona diagnoza. Za... Kasia