NIE NIE NIE

Podzielam zdanie M.
To była moja druga wizyta w salonie, tym razem obsługiwała mnie inna, bardzo miła Pani... do czasu.
Ostatnim razem mierzyłam suknię wieczorową i obsługa wydawała się być mocno niezadowolona faktem, że przeszkadzam bo coś chcę. Tym razem zaczęło się znacznie lepiej. Choć sukni nie było zamierzałam zmierzyć buty. Wszystko było w porządku, Pani kompetentnie udzielała mi informacji i była pomocna, do momentu gdy do poszukiwań mojego rozmiaru przyłączyła się Jej poprzedniczka. Faktem jest, że po ostatniej wizycie mój narzeczony napisał bardzo niepochlebną opinię nt. obsługi salonu ale to nie zwalnia z obowiązku dobrego wykonywania swojej pracy. Po minie Pani powracającej z magazynu i po Jej postawie domyśliłam się , że Panie ucięły sobie małą pogawędkę na mój temat. Okazało się, że butów dla mnie nie ma i nie wiadomo czy w ogóle będą. A na odchodnym usłyszałam, że mój narzeczony wypisuje w opiniach bzdury i że w ogóle to ja jestem do Pań źle nastawiona... Panie najwyraźniej nie potrafią wyciągać wniosków z rozmów ze swoimi klientami. I tak buty kupiłam w sklepie intermetowym, po rozmowie z miłym Panem a do tego taniej.
Do salonu Arttrend więcej się nie wybiorę.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 14

Re: NIE NIE NIE

Dziwią mnie takie niepochlebne opinie na temat tego salonu...
Swój ślub miałam w wielkanoc 24 kwietnia i wszystko było przepiękne... Wypożyczyłam suknię, dobrałam wszystkie dodatki. Nie było żadnych opóźnień, wszystko dopięte na ostatni guzik...
Korzystałam też z oferty dekoratorskiej - bukiety, kościół, sala... Wszystko idealnie... do tego z rabatem za wypożyczenie sukni.
Nie odczułam żadnego nieprzyjemnego traktowania ani niedopatrzeń - nie wiem na czym to polega? Może ma na to wpływ też nastawienie i charakter osoby korzystającej z usług, nie tylko usługodawcy...
Ja w każdym bądź razie POLECAM a przekonać każdy musi się sam.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: NIE NIE NIE

takie pozytywne opinie na temat tego salonu pisza chyba same panie
w koncu jest ich tam chyba z 5... za cos musza brac kase skoro traca kolejne klientki
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 23

Re: NIE NIE NIE

zgadzam sie w stu procentach, pozytywne opinie chyba pisza panie pracujace w tym salonie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: NIE NIE NIE

pff a od kiedy klient ma sie dopasowywac do nastroju sprzedawcy???????????????????????????????????????????????????????????????????????????? pierwsze slysze!!!!! klienci bywaja rozni takze tzw trudni klienci
to sprzedawca jest dla klienta a nie klient dla sprzedawcy
a salon aRTTREND tego nie rozumie

przykre.....
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 22