Rewelacja (1) Tylko polecać. Po prostu rewelacja. Wszystko zaplanowane i wykonane na... Łukasz brud i brak profesjonalizmu (1) Odwiedziłam ten salon ze względu na suknie Anny Kara. Wybrałam termin kiedy... klientka Najlepszy salon ślubny w Trójmieście (1) Trudno znaleźć w Trójmieście lepszy salon niż Arttrend - szeroki wybór sukni... maakuuni
polecam! (1) polecam suknie Anny Kary - krój, materiał, wygoda! obsługa naprawdę... aneta m Odradzam. (1) Salon zaniedbany, wszędzie brudno i kłęby kurzu. Nie tego wymaga się od... ZONK zdecydowanie nie (2) Kupowałam sukienkę ślubną...pomimo 2 przymiarek ( z dokładnym zebraniem... annak IDEALNIE! (1) Jestem bardzo zadowolona! Piękne suknie, oryginalne i wyjątkowe, na prawdę... panna młoda Idealnie ! (1) Panie bardzo miłe i znają się na modzie. Szczerze doradzają i nie... Monika Jak najbardziej tak (2) Polecam wszystkim, obsługa sympatyczna i kompetentna, suknie piękne i... Monika Pełen pozytyw! (2) Choć nie upolowałam tu swojej sukienki, to gorąco polecam to miejsce :) Tak... Dominique CEL OSIĄGNIĘTY!:) (1) Małe sprostowanie - do mojej wcześniejszej opinii wkradł się błąd... We... d. CEL OSIĄGNIĘTY!:) (1) Obsługa salonu kompetentna. Dzięki doświadczeniu Osób tam pracujących w końcu... d. NIE NIE NIE (5) Podzielam zdanie M. To była moja druga wizyta w salonie, tym razem... Ania suknie ślubne (1) Byłam w kilku salonach w Trójmieście, przyznam szczerze, że nie w każdym... Justyna F. Polecam! Najlepszy salon w jakim byłam! (1) Tu znalazłam moją piękną suknie ślubną! Kolekcja ANNA KARA jest olśniewajaca!... Emi Obsługa salonu do wymiany... (1) Spodziewałam się zdecydowanie czegoś więcej po pseudo "salonie"... Zawiedziony klient Jestem rozczarowana (1) Miałam wrażenie, że panie robia mi łaskę przynoszac sukienki do... Kasia polecam goraco! (1) W salonie Arttrend suknie kupowala moja siostra i ja, obie bylysmy bardzo... Agata To jest TO miejsce! (1) W Arttrendzie byłam nieraz. Najpierw skorzystała z ich usług koleżanka a... Monika Salon godny polecenia! :) (1) W salonie kupiłam przepiękną sukienkę Medusa Anny Kary + buty Menbur +... Monika B.