Poleciłabym z czystym sumieniem każdej Pannie i Parze Młodej (1) Do salonu Arttrend trafiłam na początku sama, bez narzeczonego. Już po... Magda i Jasiek bez rewelacji (2) Panie na pierwszym spotkaniu - bardzo miłe, z poczuciem humoru, pomocne. Na... mężatka ODRADZAM (1) Bardzo ale to bardzo nie profesjonalna obsługa. Osoby które dają temu... lucek
Arogancka i nieprzyjemna obsługa (1) W sobotę wszystko było OK. Pani Magda była miła i pomocna obiecała rabat.... ania wszysko bylo OK...do samego dnia slubu (5) Dziewczyny uwazajcie na ten salon. Co prawda panie sa bardzo kreatywne i na... Szyszka 100 % (1) Polecam w 100 % firmę Arttrend.Obdarzyłam dziewczyny ogromnym zaufaniem i nie... klinka byłam, zakochałam się:) (1) Piękne sukienki firmy Anna Kara, najlepszy salon w jakim byłam, żałuję że nie... Karina Polecam! (1) Panie z Arttrendu poznałam na poczatku roku na targach. Choć nie lubie koloru... Ewa żona Marcina :) Nie warto ryzykować (3) Zamówiliśmy w firmie Arttrend oprawę kwiatową wesela i był to jedyny... Monika Dziękuję ale nie!!!!! (1) Obsługa podczas pierwszej mojej wizyty w tym salonie sprawiała wrażenie... M piękniej być nie mogło... (2) Trafiłam do Arttrendu szukając sukni ślubnej, zauroczyły mnie koncepcje Pań i... zuzanna Relewacja! (1) Świetny salon, obsługa rewelacyjna, Panie szczerze doradziły mi która suknia... Anna super (1) gorąco plecam wszystkim przyszłym pannom młodym. obsługa rewelacyjna, piekne... gabcia25 Znakomita obsługa a suknia przepiękna (2) W salonie spotkałam się z bardzo przyjazną obsługą. Długi okres oczekiwania... Milia Pięknie (1) Polecam wszystkim - otrzymałam piękny wiosenny bukiet :) Katarzyna