Do salonu Arttrend trafiłam na początku sama, bez narzeczonego. Już po krótkiej rozmowie wiedziałam, że chcę aby to p. Marysia i p. Karolina dekorowały nasz ślub. Gdy na rozmowę trafił narzeczony - również nie miał wątpliwości komu zaufać. I nie zawiedliśmy się. Dziś już jako szczęśliwe małżeństwo możemy śmiało powiedzieć:
- współpracę rozpoczęliśmy od zaproszeń - najpiękniejsze, eleganckie, oryginalne i wymarzone
- motyw przewodni wesela - piwonia i kolor fuksjowy - pojawił się dokładnie tak jak chciałam na menu, wizytowkach, planie stołów i innych dodatkach
- udekorowane w piwoniach, hortensjach i rożach kościół, sala, taras przed salą weselną - rewelacja, zachwytom moim i gości nie było końca
- wiązanka z piwonii - piękna
- wszystko na czas, kontakt z Paniami łatwy i szybki, często tylko emailowy gdy nie było czasu na wizyty, wszystkie prośby i życzenia spełnione bez mrugnięcia okiem, z dodatkiem profesjonalnej rady.
A najlepsze w tym wszystkim było to, że Panie kompleksowo zajmują się dekoracjami i od samego początku widzą wesele jako spójną całość nawet gdy my tego jeszcze nie widzieliśmy.

Dziękujemy
Magda i Jasiek