NIE POLECAM, A RACZEJ ODRADZAM WSZYSTKIM !!!!!!!!!

En vogue, na ul.Grynwaldzkiej - NIE polecam!!!!!!!!!!!!!

Nie mam pojęcia dlaczego ten salon ma takie dobre opinie, chyba same fryzjerki o to dbają....bo coś tu jest nie tak.....

Długo nie mogłam się zdecydować gdzie iść, do jakiego salonu.Sprawdzałam, czytałam opinie o salonach, bo po ostatnich niemiłych doświadczenia najzwyczajniej "bałam" się ściąć włosy.
W końcu wybrałam się do "En Vogue", i doznałam szoku jakiego nigdy jeszcze u żadnego fryzjera nie doświadczyłam.
Nie wiem jak się nazywa babka która mnie ścinała, bo rzecz jasna po co miałam się pytać, przecież i tak bym tu nie wróciła....byłam tak zła że nie pomyślałam....ÓW Pani miała króciutkie bląd włosy i wyglądała bardzo młodo.....nie polecam tej Pani....!!!!!!!!

Posadziła mnie na fotel i kazała wytłumaczyć jak chcę się ściąć, i miałam wrażenie że mnie nie słucha, nie ma z nią żadnego kontaktu, ja gadam swoje ona swoje, w ogóle jakaś niemowa, w ogóle się nie odzywała i miałam wrażenie że ma w poszanowaniu to jak mnie zetnie ....i gdzie tu miła atmosfera o której się pisze....!!!!!!!
ale nie to jest najistotniejsze : powiedziałam tej Pani że chce trochę z długości ściąć włosy ale pozostawić ich objętość i
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za skorzystanie z usług naszego salonu. Po ocenach, ilości wykrzykników i tonie wypowiedzi łatwo zrozumieć, że nie jest Pani zadowolona z wizyty. To dla nas nieprzyjemna i niedobra sytuacja, ponieważ staramy się, aby każda klientka znalazła fachową i miłą obsługę. Jednak po wnikliwym zapoznaniu się z Pani opinią nie do końca wiadomo jaki jest główny zarzut - czy chodzi o to, że "ona swoje " czy też "w ogóle niemowa". To dwa różne zarzuty jednak. Poza tym istnieje wrażenie, że opinia jest zdaje się niedokończona, w związku z tym prosilibyśmy o ewentualne uzupełnienie wypowiedzi, gdyż z zamieszczonej treści dość mętnie wynika na czym polegał problem z Pani strzyżeniem, poza tym, że "nie polecam tej Pani". Z kolei jak chodzi o MŁODY wygląd tej fryzjerki (ale również pozostałych) to - proszę wybaczyć tę nieskromność - ale wszystkie u nas pracujące osoby dokładnie tak właśnie się prezentują. Zapraszamy do naszych salonów w Gdańsku i Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0