Polecam! (1) Korzystam z usług tego salonu od kilku lat i nie zdarzyło się, abym była... Asia Wizyta u kosmetyczki na paznokcie hybrydowe (2) Witam nie polecam tego salonu kosmetycznego do robienia paznokci hybrydowych.... Siala duże rozczarowanie (1) Coś potworne nigdy więcej. Mam tak fatalnie odcięte włosy że nie mogę patrzeć... ania
Strzyżenie męskie. (1) Super salon! Bez problemu uratowano zrujnowaną (przez innego fryzjera)... AdaK Aldonna !!!! (1) Juz od kilku lat jezdze tylko do niej z Pruszcza Gd do Wrzeszcza, dogadujemy... Marcelina Pani Halina to najlepszy fryzjer w 3city! (1) Szczerze polecam. Świetne podejście do klienta, przystępne ceny i pełen... Adrian Mała - opinia (1) Bylam stała klientka kazdej fryzjerki w tym salonie. Aldona chyba przestała... Mała Bardzo zadowolona (1) Bardzo miła atmosfera, przyjemny lokal, pani bardzo ładnie ścieniowała mi... klientka Blondynka od trzech siostr.. (1) Jako blondynka chodziłam wcześniej do różnych fryzjerów ale takiego blondu... aaa Polecam (1) Panie robią cuda na włosach jestem stałą klientka i nie zamieniła bym na... Angelika warty polecenia (1) Jestem klientką salonu od co najmniej 3lat .Zawsze wychodzę bardzo... Ela bardzo fajny salon (1) Bardzo dokładnie ostrzyżone włosy, świetnie się układają, do tego cudowny... Magda nie polecam (3) Poszłam podciąć końcówki. Okazało się, że pani nie wystarcza, że przed chwilą... kmw Kinga (4) Jestem 3 raz w tym salonie i szczeze polecam , moim zdaniem jest tam milo i... kinga Polecam !! (1) Pani Halina- profesjonalistka w każdym calu. Pomimo że byłam zdecydowanie... Daria Nie polecam (4) Nie rozumiem dlaczego tak wiele osób zachwala ten salon i pracowników, którzy... Alicja Przemiła atmosfera (1) Osobiście uważam,że fryzjer oprócz profesjonalnego warsztatu powinien... Ozi POLECAM PANIĄ KAMILĘ!:) (1) Mam perfekcyjny kolor, piękne strzyżenie włosów, oraz regeneracja która... zadowolona klientka Regeneracja (1) Polecam ten salon! Zabiegi na regeneracje włosów odzywiły moje suche włosy.... Ewa NAJLEPSZY FRYZJER W TRÓJMIESCIE (1) Halinka i jej zespół jest super. Korzystam od lat zawsze jestem... JOANNA