METAMORFOZA :) (1) Dosc niesmialo, z "bagazem" zniszczonych wlosow wybralam sie do EN VOUGE i... Ela masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Nikt tak nie spiepszył moich włosów jak Kamila!!!! teraz tylko zostało mi... niezadowolona klientka Serdecznie polecam (1) W salonie byłem kilka razy i mogę go stanowczo polecić. Mam po drodze drodze... Artur
pani Monika (2) Chciałam się dziś umówić do pani Moniki, która w listopadzie (!) zrobiła mi... aga hmmmm..... Co to ma być?? (3) Od jakiś dwóch lat chodziłam do Pani Moniki ,która już obecnie nie pracuje w... Asia Odradzam! Gdzie pracuja poprzednie dziewczyny?????? (4) no ja niestety nie polecam tego pseudo salonu. Umówiłam się na usługę za 130... Magda Polecam Anię i Kamilę!!! (1) Ogólnie super!!! Do Ani na paznokcie chodzę od ponad 5 lat i zawsze jestem... Moni polecam (1) Mówi się, że męskie strzyżenie to łatwizna..ale nie na moich włosach. Dlugo... Łukasz ODRADZAM!!!!! (2) Zdecydowanie odradzam, nie wiedziałam, że salon zmienił właściciela. I to... ewa Szczerze polecam ; ) (1) Polecam serdecznie ten salon , gdyż chociaż byłam tak po raz pierwszy ,... Katarzyna zmienił się właściciel? (6) Do salonu chodziłam od początku jego istnienia i zawsze było świetnie.... była stała klintka Koszmar (2) Pani miała pofarbowac mi włosy na jasniejszy kolor, wyszły czarne. jednak... Kasia polecam (1) naprawdę polecam salon a szczególnie panią Kamilę, która zrobiła mi cudowną... Joanna :) (1) Jestem stałą klientką odkąd salon zmienił właściciela. Trafiłam tam z... Miśka Helena - opinia (1) Korzystałam z usług pani Haliny już nieraz, ale nie miałam okazji jeszcze... Helena ale teraz jeste, piekna ! (1) Na wejscie mialalo byc tylko odswiezenia kolou, ale Pani zaproonowalal wlasna... Miu cudo !!!!! (1) Salon pierwsza klasa. Polecam Wszystkim. Sympatyczna obsługa , wspaniała... mariusz zdecydowanie TAK (1) Polecam ten saolon. Fryzjerzy doskonale wiedza co robią. Za kazdym razem... Monika Profesjonalizm (2) Bylem klientem pani Beaty i wyszedlem bardzo zadowolony, choc nigdy bym nie... Marek POZYTYWNA ENERGIA (1) w swoim krótkim życiu nie znałam jeszcze fryzjerki,która by z tak ogromnym... KaRoLa