polecam pania Ole (1) polecam pania Ole .Paani Olu jak zwykle swietne ciecie!!!!super fryzura.nie... ania EN VOUGE i żeden inny!!!:) (1) Podpisuje się pod wszystkimi wczesniejszymi zachwalającymi komentarzami:) ja... Sabina Ahhh.. co to jest za SALON !!!! :) (1) Do fryzjerów chodze od 15 lat i zawsze jest cos co nie tak :( Az tu takie... OD DZIS STAŁA KLIENTKA
Fryzjerzy (1) Jestem zachwycona całością.Trafiłam tu przez przypadek i tak zostałam stałą... Żaneta POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM (1) Od 2 lat niezmiennie chodzę do tego salonu, sprawdziłam wszystkie fryzjerki,... Dorota Polecam gorąco :) (1) Trafiłam do tego salonu przez przypadek, wracając od "fryzjera" Pana... Zadowolona Gorąco Polecam!!! (1) Nie często piszę komentarze, jednak po dzisiejszej wizycie w salonie en vogue... Emilia brawo (1) Za Haliną kobiety i mężczyźni "sznurem"- może się nie rymuje ,ale bardzo... Barbara Ś. mój zakład fryzjerski (1) Jest to mój salon od dwóch lat..weszłam i już zostałam.. Super oryginalne... mama super polecam zdecydowanie Olę (1) Witam jestem bardzo zadowolona z usług Oli i to ją najbardziej polecam jako... Ania en vogue (4) Zdecydowanie odradzam wizyty w tym salonie po zmianie właściciela. Ciągłe... Piotrosz NIE! (1) Nie polecam nikomu! Była to moja 1 wizyta, koloryzacja na którą się umawiałam... Karola Raczej nie (1) Pierwsza wizyta ok, widać było duże zaangażowanie przez co efekt nowej... Gość :) (1) W tym tygodniu odwiedziłam salon po raz pierwszy i muszę powiedzieć bez... Agnieszka Po prostu ekstra! (1) Bardzo miła obsługa, ładny wystrój, kreatywność. Super po prostu! Najlepsza... Paulina NIE!!!!!!!!!!!!! (1) Jest mi przykro, że muszę napisać taką opinię, generalnie zawsze staram się... Agnieszka Tak. (1) Bardzo polecam ten salon gdyż lepiej nie mogłem trafić. Profesjonalne... Marcin WYMIATA ! :D (1) SUPER SUPER SUPER ! Pani Halinka jest najlepsza i WYMIATA :D GORĄCO POLECAM... Stenia ! NIEEE (1) Niestety z czystym sumieniem nie mogę polecić salonu, dobry fryzjer słucha... yaishi szukam pani Agnieszki (1) pani Agnieszka pracowala kiedys w en vogue, miala rewelacyjne podejscie i... pikus