en vogue

Zdecydowanie odradzam wizyty w tym salonie po zmianie właściciela. Ciągłe opóźnienia, brak przypomnień o wizytach, słabej jakości kosmetyki jak i zdolności fryzjerek. Łapie się każdego klienta umawia po kilku na godzinę w związku z czym w salonie panuje straszne zamieszanie. Cięcia bez rewelacji włosy nie układają się same, cena nieadekwatna do poziomu usług.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: en vogue

Zgadzam się z Pana opinią. Byłam umówiona na próbne czesanie-jak przyszłam w salonie konsternacja!!! Zapomniano bowiem o mnie-panuje chaos, panie szepczą po kątach, jedna pani muje głowę, druga zaczyna czesac-kończy ta pierwsza-czułam się jakbym przeszkadzała. Już tam więcej nie pójdę, niestety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: en vogue

ja jestem innego zdania.Rownież korzystam z uslug tego salonu i jestem bardzo zadowolona.a jesli chodzi o szepty to uważam że jest to poprostu szukamie dziury w całym.Panie fryzjerki sa mlodymi energicznymi osobami i swietnie ze soba wspułpracuja . polecam wszystkim ktorzy lubia wesola atmosfere oraz oczywiscie chca skorzystac z pofesjonalnych usług i porad.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: en vogue

Witam odwiedzilam salon En Vogue przez przypadek szukalam osoby ktora zrobi mi fajna fryzurke i doprowadzi moje dlonie a dokladnie paznokcie do ladu.jestem bardzo zadowolona wyszłam z salonu z super fryzurka i pieknymi paznokciami ktore wyglądaja jak naturalne choc sa akrylowe .polecam pazurki u pani Anity.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0