Zadowolona - jak zawsze (1) Z powodu wyjazdu przez jakiś czas nie mogłam korzystać z mojego ulubionego... Kasia mała NIE POLECAM, A RACZEJ ODRADZAM WSZYSTKIM !!!!!!!!! (2) En vogue, na ul.Grynwaldzkiej - NIE polecam!!!!!!!!!!!!! Nie mam pojęcia... marta tragedia (1) Witam. Byłem u tego fryzjera raz i ostatni. Poszedłem tam bo na gwałt... kudelsky
Aneta - opinia (1) rok temu szukalam inspiracji na trojmiescie i trafilam tutaj.zachecona... Aneta REWELACJA (1) Skorzystalam z uslug salonu po raz pierwszy i jestem w pelni... Natalia Czas na zmianę... (1) Odwiedziłam salon En Vogue po raz pierwszy i trafiłam na Panią Karolinę,... Monika Super salon (1) Od dawna korzystam z tego salonu, a trafiłam tam przez przypadek. Namówiłam... Dorota Cudownie! (1) Do en vogue trafiłem z tej strony i nie żałuję pod żadnym względem... Jacek To jest to!! (1) Kiedy zwykle wybieram się do fryzjera, muszę być lepiej zorientowany w... Tomek N. SUPER!!! (1) Polecam ten salon, jest naprawde wspaniały, fryzjerki znają sie na tym co... Kasia Zachęcony lekturą.... (1) ....hehe, nie, ja trafiłem do En Voquea niejako z przymusu, po "emigracji"... Bartek zwiedziona pozytywnymi opiniami ... (2) poszłam do tego salonu- trafiłam do pani z ciemną aysmetrycznaą fryzura- nie... Monika jak najbardziej! (1) byłam dzisiaj i jestem w 100% zadowolona, na pewno tam wrócę, pani miała... tokso Świetnie!!!!!!!!!! (1) Byłam w salonie po raz pierwszy,i na pewno nie ostatni:) Zostałam świetnie... lolipop Rewelacja! (1) Odwiedziłam En Vogue po raz pierwszy i zdecydowanieo nie ostatni. Wychodząc z... M&M Szacun.. (1) Byłam się ostrzyc..nie miałam wizji mojej fryzury. Prócz tego ze chcę... Baś Zapraszam do lektury (1) To, co przeżyłem w tym salonie to po prosu jakaś masakra - wokół biegające... Mj Prawdziwi profesjonaliści :) (1) Polecam wszystkim ten salon ze względu na jakość usług i przemiła atmosferę... Bartek Niesamowici !!! (1) odwiedziłam en vogue po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Wchodziłam... Sandra miło poczytać komentarze ;) (1) Kiedyś byłam tutaj ,,stałą klientką,, ;) Z doświadczenia wiem,że... KOSHAA