Polecam Beatę !!! :) (1) Korzystam z usług en vogue'a już od ponad roku:) Polecam fryzjerkę Beatę... Magda "Jamajka" Polecam! (1) Przychodzę do en vogue już od ponad roku i jestem zadowolona usług. Kolorek... ksenia Magda - opinia (2) Umówiłam się telefonicznie na farbowanie i próbną fryzurę ślubną. Jakie było... Magda
Rozczarowanie (2) Chodziłam do Pani Renaty, ZAWSZE byłam zadowolona, a teraz niespodzianka -... kaira Pani Renata (1) Zachęcona pozytywnymi opiniami na portalu trójmiasta zapisałam sie do Pani... zorro stała klientka (1) No zaczynam się martwić, bo tak wszyscy chwalą panią Renatkę, ze niedługo... iza Usługi godne polecenia (1) Do zakładu trafiłam w sumie przypadkowo, ale po pierwszej wizycie z... Magda POLECAM (1) Jestem mile zaskoczony z jakosci usług wykonywanych w tym zakładzie:) Dzis... Maciek Polecam (1) Witam serdecznie, wczoraj byłam po raz pierwszy na strzyżeniu u p. Renatki.... ~Magda Magda - opinia (2) Wizyta w tym salonie to tylko strata czasu. Mnie osobiscie wystawili do lodu... Magda Rewelacyjni!!! (1) byłam tam po raz pierwszy i napewno nie ostatni!! juz od początku mojej... Irena super! (1) bardzo dobrze-super atmosfera, przemiła obsługa, doskonałe cięcia^^ polecam Ania iza - opinia (1) Rewelacja!!!! Nic dodać nic ująć iza Brawo:) (1) En Vouge:) Brawo dla lokalizacji i stylizacji. Mój Bratanek za każdym razem... Piotr Monika - opinia (1) bedac "przejazdem" w Gdansku postanowilam skorzystac z uslug salonu en vogue... Monika macie u mnie duży plus (1) wchodziłam do salonu stremowana, bo miałam zamiar radykalnie skrócić włosy a... emiś Przemiłe trzy godziny:) (1) Dziewczyny w salonie sa przesympatyczne i przede wszystkim starają się pomóc... Oliwka Dziękuję! (1) Byłam tam po raz pierwszy i napewno nie ostatni!Ceny są dosyć wysokie,ale... Aga tu wiedza fryzjerska tworzy markę (1) Jestem stałą klientką Pani Renaty i a moja mama choć w wieku 69 lat właśnie... Ania i Halina już nie chodzę do innego fryzjera (1) Pani Kasia jest moją stałą fryzjerką. Odkąd uratowała mi fryzurę po... neania