zwiedziona pozytywnymi opiniami ...

poszłam do tego salonu- trafiłam do pani z ciemną aysmetrycznaą fryzura- nie powinnam ulegac zludzeniu,że jak ktos ma dobra fryzure to jest autoamtycznie dobrym fryzjerem- szczegołowo okresliłam moje oczekiwania podparte fotografiami z katalogu-chodizło mi o zasadniczą zmiane fryzury - i okresliłam jakiej fryzury nie chcę - zanm swoje włosy i wiem,że zaproponowane przeze mnie fryzury sprawdzaja sie na nich, ale stwierdziłam,ze jestem otwarta na sugestie-usłyszałam,że na moich włosach żadna z fryzur przeze mnie proponowanych nie wyjdzie ( jakos u inych fryzjerów wychodziłą i nosiła sie swietnie ) sadziłam, że osoba o tak przemyslanym wizerunku jest kreatywna- po 20 minuach wyszłam z frzura z jaka przyszłam tylko krotsza o 2 cm - :( pani była głucha na sugestie i prosby o poprawki - niestety z mojej strony rozczarowanie - fryzjer nie rozumiejacy roznicy miedzy skroceniem a zmniejszeniem objetosci (mam b. geste ukladajaće sie włosy, ktore wymagaja przerzedzania ) nie jest dla mnei profesjonalistą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Zawsze z uwagą wsłuchujemy się w opinie naszych klientek/klientów, także i tym razem jest podobnie. Żeby jednak w merytoryczny sposób odnieść się do spostrzeżeń klientki musielibyśmy zapoznać się z jej zdaniem nieco szybciej niż prawie po pół roku od skorzystania z usługi. A tak - pozostaje nam przeprosić i wyrazić uznanie co do znakomitej pamięci pani Moniki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0