NIE POLECAM ZE WZGLĘDU NA OBSŁUGĘ !

Barmani w Gdyni są nie uprzejmi, opryskliwi obchodzą się z klientem jak ze złem koniecznym, na moją prośbę zawołania kierownika Pani barmanka uznała że ona jest szefem....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: NIE POLECAM ZE WZGLĘDU NA OBSŁUGĘ !

Właśnie pokazałeś drogi "...", że twój iloraz inteligencji równa się zero! Chciałeś żeby zawołała kierownika, co w tym dziwnego, że dziewczyna jest kierowniczką? Potem piszesz zdziwiony, że jest szefem. Debilu szef a kierownik to są dwie różne osoby. Poza tym to tutaj się wystawia ocenę Degustatorni w Gdańsku. Tępaku nie dziwię się, że byli dla ciebie oprysklkiwi, takich jak ty trzeba tępić!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: NIE POLECAM ZE WZGLĘDU NA OBSŁUGĘ !

poziom komentującego ~Et dorównuje obsłudze degustatorni w Gdańsku, a właśnie jak tam obsługa ktoś był ostatnio dalej chamstwo i prostactwo ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: NIE POLECAM ZE WZGLĘDU NA OBSŁUGĘ !

No jak polegasz na opiniach innych to się nie dowiesz jak jest teraz w Gdańsku... trzeba się tam wybrać i tyle.
Zdegustowany a jak Ci ktoś powie żebyś chodził do meliny i będzie zachwalał to tam będziesz chodzić czy raczej wyrobisz sobie swoje zdanie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: NIE POLECAM ZE WZGLĘDU NA OBSŁUGĘ !

1. po melinach nie chodzę i nie mam zamiaru takich miejsc sprawdzać
2. w degustatorni w Gdańsku bywałem często bo mieszkam dwie ulice dalej i nigdy więcej tam już nie zajrzę tylko i wyłącznie ze względu na obsługę, sam lokal jest ok. szkoda tylko że dostępne piwa są tylko na karcie zazwyczaj większości to nie ma, ale obsługa przynajmniej jeszcze pół roku temu to poniżej krytyki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3