Bardzo mi się podoba (1) Super atmosfera barmani fajni będę wpadał częściej Andrzej Witam specjalnie tu weszlam (1) jestem z Wroclawia bylismy niedawno super miejsce bardzo oryginalny wystrój... wroclawianka Jakis czas temu zostalismy wyproszeni za wejscie z dzieckiem jaka jest podstawa prawna (3) uwazam to za chamstwo weszlismy na konsumpcje , zostalismy wyproszeni z... fox
Degustatornia, raj dla piwoszy (1) Byłem w Degustatorni kilka razy. Jest to miejsce niezwykle. Wystrój i zapach... Piotr Super (1) Super miejsce, duży wybór piwa w przystępnej cenie czego chcieć więcej. Nie... reksona Spoko (1) Miło, sympatycznie, bardzo duży wybór piw. Obsługa raczej kompetentna, wiedzą... Nika Porażka (1) Pierwszy raz zdecydowałam się wystawic ocenę, ale zachowanie barmana mnie... Cynamon CO SIĘ STAŁO? (1) Lokal kiedyś nietuzinkowy - dziś wręcz straszy i śmierdzi! Na barze szklanki,... Klienci Stęchlizna! (2) Ciasnota i mały smrodzik w środku, bynajmniej nie piwny zapach. Odradzam,... nevermore Mój ulubiony pub (1) Ostrzegam - do Degu wchodzisz na własną odpowiedzialność - jest tak... Andżela Świetnie miejsce dla wielbicieli piwa (1) Polecam to miejsce na spotkania ze znajomymi. Duży wybór dobrego piwa,... pokey2 NIE POLECAM ZE WZGLĘDU NA OBSŁUGĘ ! (5) Barmani w Gdyni są nie uprzejmi, opryskliwi obchodzą się z klientem jak ze... ``` Absolutnie sympatyczne miejsce! (1) Bywałam w Trójmieście tu i ówdzie i mogę z czystym sumieniem przyznać, że... nagabarbara Symaptycznie jak za starych dobrych czasów :) (1) Kiedyś byłam częstym gościem tego miejsca, ale potem tak jakoś się życie... Małogsia Sandra - opinia (1) Kompletnie nie rozumiem tych nieprzychylnych komentarzy. Co do obsługi to... Sandra barman gbur (1) Często tam chodziłem ze znajomymi ale już nie będziemy już tam zaglądać, jako... sajgonek nxz - opinia (1) Olbrzymi wybór piw, fajny klimat, tylko niestety trzeba uważać na obsługę.... nxz obsługa przez małe "o" (1) Dziś, po jakimś czasie, w nadziei, że obsługa się poprawiła, wróciłam z... f22mas a właśnie że obsługa jest ok (1) w przeciwieństwie do pozostałych ja własnie chciałbym pochwalić obsługę -... olsen Wilk - opinia (1) Zacznijmy od menu, jest mega bogate, ceny zadowolą karzdego w zalerzności od... Wilk