NIE POLECAM

NIE POLECAM tej lecznicy absolutnie!

Nie pomogli mojej kotce 8letniej zabranej ze smietnika, zrobili te wszystkie SAME BADANIA co znajomy do którego jeździlismy zawsze...zasugerowałam się poleceniem stąd i z innej grupy, skasowali nas za te badania (a w książeczce jak byk napisane wyniki tego samego!), dała beznadziejne krople po których kotce się tylko pogorszyło i kazała kupić wór karmy masakrycznie drogiej, że niby taka wspaniała, ale nie pomyśleli, że może wpierw zakupic mniejsza ilość bo akurt nie pomoże? bo może kotka nie będzie chciała jej jeść??

Druga sprawa poleciłam jak głupia tę lecznicę wczoraj znajomym, zrobili badania, dali serię zastrzyków, prześwietlili kotka, utkwił mu drut w przełyku, odmówili oparcji BO MAJA już weekend i znajoma ma sobie wrócić w poniedziałek. W dodatku po zrobieniu jakiś tam zastrzyków, nie zapisali niczego w książeczce!!!
Prawdopodobnie inny weterynarz miałby być jasnowidzem.

Na szczęście znajomy do którego wczesniej jeździliśmy zajął się kotkiem i zrobił tę operaję, pojechał specjalnie wieczorem i otworzył lecznicę. Nie odmówił znajomym którym dałam jego telefon prywatny.

Nie polecam tej lecznicy i zdania już NIGDY nie zmienię.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: NIE POLECAM

Jeśli nie Amicis, to polecam lecznicę na Kaprów, w Gdańsku - Oliwie, tam rozwiązaniem każdej dolegliwości jest - jak oni to zgrabnie nazywają - eutanazja...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: NIE POLECAM

Nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Masz pretensje, że zrobili te same badania i te same wyniki wyszły? Czy, że w ogóle zrobili jeszcze raz te same badania?
To po co tam jechałaś skoro znajomy zrobił wszystkie te badania? Może były nieaktualne?
Skąd wiesz, że krople były beznadziejne? Jesteś weterynarzem? Może po prostu kotce nie pomogły?
Co do karmy, to chyba Cię nie zmuszali? Polecili, kupiłaś.
Jeśli chodzi o weekend, to pojedź na Kartuską, tam zobaczysz, jak Cię ładnie obsłużą. Może z Twojego punktu widzenia powinni zostać, ale też mają swoje prywatne życie, a z doświadczenia wiem, że i tak zostają w pracy dłużej niż powinni.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3