Amicis

Weterynarze

Gdańsk, Elbląska 65

Magda - ocena (1) Świetna diagnostyka, Lek. wet. Marta Michalska wspaniałe zajmuje się zębami... Magda Anna - ocena (1) Dr Zalewski oraz Dr Marta to lekarze z powołania serca i duszy, i to w... Anna Agnieszka - opinia (1) Chodzę tam od lat, bardzo empatyczni weterynarze, podchodzą bardzo... Agnieszka
Maciej - opinia (1) Profesjonalnie i wszystko tak jak trzeba! Doktor Zaleski jest fenomenalny.... Maciej Maria, Pucek i Misia - opinia (1) Przychodnia ma jedną tylko wadę: czas oczekiwania. Cenię dr Martę Michalską i... Maria, Pucek i Misia Ask - opinia (1) Jest to dobra lecznica, ale dla osób które mają dużo czasu. Za każdym razem... Ask Maria Michalska - opinia (1) Ogólna opinia jest dobra.Lekarze są merytoryczni i profesjonalni.Ja moge tu... Maria Michalska Monika - opinia (1) Od lat lecze koty w Przychodni Amicis i Panie Weterynarki pracujace w... Monika Małgorzata - opinia (1) Właśnie wróciłam z lecznicy z pieskiem i kotem.niestety nie doczekałam się na... Małgorzata Izabela - opinia (1) Od 26 lat jesteśmy pod opieką Lecznicy weterynaryjnej Amicis. Najpierw... Izabela Szkoda słów... (1) Oczywiście przychodnia bardzo dobra, Panie bardzo miłe ale nadające się... Łukasz polecam (1) polecam! fachowa pomoc w przystępnej cenie! Paulina POLECAM !!! (1) Fachowa i delikatna obsługa :) sam Pan Ulewicz - złoty człowiek, zdiagnozował... Paulina Nie polecam (1) Mój kot stał się osowiały, osłabiony, miał gorączkę itp. Wybrałam się do... aGata Jest OK - piątka z minusem (1) Przychodzę do Amicis od 7 lat z psem i nigdy nie było żadnego problemu. Pies... Kamil Stanowczo nie polecam!!!! (1) Właściciel - jak mniemam - kliniki wyjątkowo nieuprzejmy, z pretensjami, że... Pacjent Polecam (1) Korzystam z usług Amicis od początku istnienia przychodni i nigdy nie miałam... Kientka Nie polecam (2) W tej przychodni leczyłam dwa koty. Jeden z nich został ostatnio uśpiony u... Ania Pan Ulewicz jest okej, ale te młode wetki... (1) Od jakiegoś czasu miałam wrażenie, że przychodnia jest głównie nastawiona na... Ania Ja - opinia (1) Nie polecam weterynari jeżeli chodzi o zwierzęta jak świnki morskie,... Ja