Amicis

Weterynarze

Gdańsk, Elbląska 65

Prawdziwi profesjonaliści i wspaniali ludzie (1) Pani Magdo, Panowie doktorzy, nie ma słow, którymi dziękuje Wam za to co... Katarzyna TAK (1) Tak naprawde trudno mi wystawic ocene tej lecznicy, bo jadac tam z bardzo... wixen Polecam :) (1) Bardzo miłe i sympatyczne podejście do kudłatych pacjentów. Lekarze... elle
Maria - opinia (1) Dr.Zalewski uratował moją świnkę morską, od razu postawił właściwą diagnozę.... Maria Polecam! (1) Polecam ,bardzo dobra lecznica.Profesjonalne podejscie do zwierzat i... Ola Szcześciarz (1) Jesteśmy wdzięczni za pomoc.... Uratowali już naszego kotka... Biedak z... Daniel Naprawdę polecam!!! (1) Podzielam opinię ,iż to najbardziej ludzcy lekarze z jakimi do tej pory... paczki Podziekowanie (1) Dziekuje za uratownie mojego psa.... Bez pna juz dawno by go z nami nie bylo... R. Dobra lecznica, tylko medycyna kuleje (1) Dzięki pomocy lekarzy z Amicis na poczatku maja udało mi się uzdrowić mojego... Electra Serdeczne podziękowania !!! (1) Serdecznie dziękuję za trafną diagnozę i natychmiastowy zabieg, któy... Artur Fachowcy !!!!!!!!!!!!!!!! (1) Oni naprawdę są bardzo dobrzy nic dodać nic ująć więcej takich. Artur Amicis Lecznicza Weterynaryjna (1) Personel Lecznicy bardzo mily , sympatyczny z dobrym podejsciem do pacjenta... bozena Świetna lecznica (1) Uwazam, ze to najlepsza przychodnia weterynaryjna.Bardzo mili i fachowi... Natalia Rewelacyjna kompetencja !!! (1) Wyrazy wdzięczności dla dr Ulewicza- prawdziwy specjalista w swoim zawodzie.... Agnieszka