Amicis

Weterynarze

Gdańsk, Elbląska 65

GORĄCO POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) BARDZO GORĄCO POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Do lecznicy trafiliśmy z... Mariusz z Wrocławia Nie polecam (1) Zawiozłam kota na echo serca i po otzrymaniu leków(6 dni) co dziennie było... izolda POLECAM GORĄCO (1) Przemili ludzie oddani ciepli przy tym prawdziwi fachowcy. Korzystam z ich... JH
100 % kompetencji, uczciwości, dobroci. (1) Polecam w 100% korzystam z tej lecznicy od 1997r. i z każdym rokiem jestem... Gabriela Chirurgia!!! (1) Dr. Zalewski - znakomity chirurg - pewna ręka i ogromna wiedza! Cała Załoga-... Witek- częsty "pacjent" nie ma lepszj Lecznicy dla zwierząt w Gdańsku (1) fachowa obsługa i trafiona diagnoza w leczeniu zwierząt, miła atmosfera a co... Jola Wspaniały lekarz (2) Przedłużył życie mojego psa o dobre 5 lat. Według innych weterynarzy, którzy... Agnieszka godziny otwarcia i ceny (2) czy ktoś może mi powiedzieć w jakich godzinach jest otwarte i ile mniej... Kiko Zdecydowanie plecam (1) Przemili lekarze, przystępne ceny i pełen profesjonalizm. Ludzie pracujący w... Anna Profesjonalizm w 100% (1) Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona z usług tej lecznicy, dlatego... Karolina NIE POLECAM (3) NIE POLECAM tej lecznicy absolutnie! Nie pomogli mojej kotce 8letniej... mag Nigdy więcej w tym gabinecie (3) Wet ,,kobieta'' nieudolnie zaaplikowała mojemu kotkowi krople przeciwko... petarda mozna na nich polegac... (1) Od wielu lat doktor Zalewski opiekuje sie moimi zwierzakami. Zawsze moge na... Barbara Opoczynska radioglowa (1) Gorąco polecam :) Korzystałam z gabinetu w Oliwie ,podejście tam do... radioglowa najlepsi w trójmieście (1) zdecydowanie polecem, od lat leczymy z rodziną koty i psy, uratowali ich... Krzysiek i Dominika Wspaniali lekarze! (1) Za każdym razem, kiedy się zjawiałam w lecznicy-nie ważne czy z psem czy z... Pacia świetna przychodnia (1) od wielu lat korzystam z tej przychodni, nigdy mnie i mojego pieska nie... Asia SUPER (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Żadnych zastrzeżeń. Polecam. krzychooj Fundacja Irasiad-Zagubionym serdecznie dziekuje za opieke nad naszymi podopiecznymi (1) Lekarze z przychodni Amicis opiekuja się zwierzętami będącymi pod opieką... Fundacja Irasiad-Zagubionym Dorota - opinia (1) Pan Zalewski,bo trudno go nazwac lekarzem,siedem lat temu nie potrafił... Dorota