Amicis

Weterynarze

Gdańsk, Elbląska 65

Bardzo niegrzeczna obsługa telefoniczna. (2) Oferowałem zawiezienie lekarza z Elbląskiej na ul.Tarcice-około 1 km i... Sopocianin wspaniali ludzie ratujący zwierzaki..... (1) Mojego 13 letniego kota nie udało się uratować, ale wiem, że wszyscy robili... Elżbieta polecam dr Zalewskiego (1) Od kilku lat chodzimy do dr Zalewskiego, gorąco polecam, bardzo nam pomógł,... eM
zdecydowanie polecam (1) Bardzo polecam weterynarię Amicis. Mimo, że nie mam blisko, bo dojeżdżam z... justyna SUPER FACHOWCY!!!!!!! (2) Mój pies miał wypadek.Zajęto sie nim profesjonalnie.Miał złamaną miednicę i... Rubiczkowa NIE POLECAM (1) NIE POLECAM AMICIS BO PACJENTÓW TAM SIĘ PRZYJMUJE JAK NA TAŚMIE W FABRYCE, DR... CLEOPATRA Gdzie podziali się lekarze? (4) To była świetna klinika z naprawdę kompetentnymi lekarzami współpracującymi z... Wierni, ale rozczarowani "pacjen właścicielka kota (1) ja bardzo polecam ta przychodnie szczególnie Pana Pawła , wyleczył naszego... Anna magda - opinia (1) Z moimi pupilami chodzę tam od kilku dobrych lat (mam psa i chomika). Z... magda Bardzo dobra lecznica (1) Przesympatyczni, bardzo empatyczni i fachowi lekarze. Szkoda, że nie leczą... Inka aga - opinia (1) Wielkie podziękowania dla lekarzy za fachowość, oraz ogromne serce. Jest to... aga Rewelacja! (2) Prawdziwi lekarze z powołania, miłośnicy zwierząt. dobrzy fachowcy. Pełen... Krycha :( (2) Proszę porozmawiać z pracownicą - ciemne krótkie włosy niska i szczupła. Nie... Agnieszka Doprowadzenie do śmierci kota. (3) Kot z krwiakiem po ugryzieniu w okolicach gardła trafił do kliniki pod koniec... Krzysztof to nie lecznica!! (3) niestety to nie lecznica tylko fabryka!! z przykroscia moge powiedziec iz... ja POLECAM!! (2) Jestem właścicielem 5 letniego amstafa....z dnia na dzień mial problemy z... g. ... (1) Niedawno musiałam niestety uspać psa. Pani nie poinformowała ile będzie... kamsko dot.lecznicy (1) Wspaniali i cierpliwi fachowcy. Teraz leczę pieska , chorego na raka płuc.... Stefan Żbikowski Polecam !!! (1) Pan weterynarz lubi zwierzęta w pierwszej kolejności ,potem kasę - zarabiać... NiKiFoR Po prostu fachowa opieka (1) Ta lecznica została mi polecona w związku z poważną chorobą mojego kota i nie... kotek Pirat :)