to nie lecznica!!

niestety to nie lecznica tylko fabryka!! z przykroscia moge powiedziec iz korzystalem z uslug tej placowki do ostatniej wizyty, niestety podchodza do leczenia przedmiotowo, nie maja czasu nawet wytlumaczyc wlascicielowi o co chodzi dlaczego tak a nie innaczej, widocznie maja za duzo klientow bo nie maja czasu nawet porozmawiac... szkoda bo liczy sie dla nich tylko kasa i kasa, te pare minut to zdecydowanie za malo... wszystko szybko... bo nastepni ida i tak w kolko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: to nie lecznica!!

Nie zgadzam się. Przyszłam z kotem chorym, pani od razu zauważyła że coś jest nie tak (dzień wcześniej byłam u innego weta, powiedział że kotu nic nie jest), zrobiła RTG,USG, krew. Wyszliśmy z gabinetu po godzinie (!!!)to świadczy że fachowo zajmują się zwierzętami i poświęcają im odpowiednią ilość czasu. Jeśli zadaję jakieś pytanie to rzeczowo mi odpowiadają. Ilość klientów bardzo dobrze świadczy o tej lecznicy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: to nie lecznica!!

To zależy na kogo trafisz. Tydzień temu byłam na wizycie i szkoda czasu na narzekanie. Dzisiaj na wizycie fajny i co najważniejsze konkretny lekarz ortopeda i tak samo fachowa, kontaktowa lekarka. Na dobrą sprawę w każdej lecznicy może znaleźć się lekarz z kiepskim podejściem do zwierząt i właścicieli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0