NIE POLECAM!

POSZEDŁEM Z ŻONĄ NA OBIAD DO BOLLYWOOD, PONIEWAŻ BARDZO LUBIĘ INDYJSKĄ KUCHNIE. OD PARU LAT ODWIEDZAM INDYJSKIE RESTAURACJE I MAM JUŻ POJĘCIE JAK POWINNA SMAKOWAC CZĘŚĆ POTRAW. NIESTETY BOLLYWOOD BARDZO MNIE ROZCZAROWAŁO!
ZAMÓWILIŚMY Z ŻONĄ 2 RÓŻNE DANIA I W OBY DWÓCH BYŁO ZA DUŻO CURRY SOSU. WIEM ŻE WIĘKSZOŚC SOSÓW ROBI SIĘ NA BAZIE CURRY ALE POWINIEN PRZEBIJAĆ INNY SMAK A NIE ŻE W SZPINAKU BYŁO CURRY Z DODATKIEM SZPINAKU- PIERWSZY RAZ WIDZIAŁEM TAK PRZYRZADZONY SZPINAK!!!! A CHIKEN TIKKA MASALA WOGÓLE NIE BYŁA POMIDOROWA. MASAKRA! TAK ZŁEGO JEDZENIA JESZCZE NIE JADŁEM. JEDNAK WRACAM DO TANDOOR HOUSE GDZIE JEDZENIE SMAKUJE TAK JAK POWINNO. NIE POLECAM, PONIEWAŻ ZA MAŁO TO JEDZENIE MA WSPÓLNEGO Z INDYJSKIM!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: NIE POLECAM!

nie ma to jak kryptoreklama z pseudorzetelnym uargumentowaniem... rozumiem Panie Ryszardzie, że z powodu konkurencji obroty mogą spadać i próbuje pan ponownie przyciągnąć klientelę, ale nie tędy droga.
taka forma dyskredytacji przeciwnika biznesowego, byłaby częściowo skuteczna w latach 90-tych i może w pierwszych 4-5 latach tego wieku. teraz już to nie działa. społeczeństwo zostało przyzwyczajone do niektórych chwytów marketingowych i jest bardziej na nie wyczulone. ja dla przykładu już się do "Tandoor'u" nie wybiorę, pomimo wcześniejszej pochlebnej opinii na jego temat. mierzi mnie taka próba dyskredytacji konkurencji i zagarnięcia jej klientów. powinien się Pan wstydzić!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: NIE POLECAM!

Witam obydwu Panów,

Bardzo mi przykro, że do korespondencji między Panami wkradł się również mój lokal.
Zapewniam panie Sławku, że nie jest to osoba, która w jakikolwiek sposób jest powiązana z Tandoor House.
Owszem jesteśmy konkurencją dla siebie, ale nigdy powtarzam przenigdy nie posunąłbym się do takich chwytów jak już Pan napisał z lat 90-tych.
Dla przykładu mogę Panu jedynie napisać, że w opiniach na nasz temat gro Gości pisze, że jesteśmy lepsi od restauracji x, y, z. Zawsze w takich przypadkach proszę użytkownika o zmianę opinii w taki sposób, aby nie oczerniała konkurencji, a gdy to nie przynosi skutku proszę o to moderatora.
Bardzo mi przykro, że otrzymaliście Państwo taką opinię, ale bezpośrednie obwinianie nas za to bez konkretnych podstaw nie jest fair i wskazuje tu na dobry chwyt PR-owy.
Jeśli Pan pozwoli sam mogę wystąpić do moderatora o wpłynięcia na pana Ryszarda, żeby usunął wzmiankę o naszej restauracji.

Pozdrawiam,
Oskar Sacher,
właściciel.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: NIE POLECAM!

Nie mam nic wspólnego z restauracją Tandoor House oprócz tego , że jestem wiernym klientem i dlatego porównałem jedzenie w Bollywood z inną gdyńską indyjską restauracją. Nie chodziło mi o żadną reklamę tylko była to moja prywatna opinia! Jedzenie było na prawdę wstrętne i na dodatek było pusto, gdzie w niedzielę nie ma szans dostać sie do Tandoora.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: NIE POLECAM!

Proszę Pana

Kucharze w tej restauracji sa Hindusami i proszę im powiedzieć , ze nie nie znaja sie na kuchni indyjskiej . Poza tym nie ma jednej kuchni w Indiach lecz kilkadziesiat regionalnych.
I jeszcze najważniejsza uwaga świadcząca o tym , że nie ma Pan pojecia o indyjskim jedzeniu - w Indiach nie ma takiej przyprawy jak curry. Curry to każde danie w sosie . Może być miesne badz wegetariańskie. Może być curry pomidorowe czy szpinakowe.
Przyprawa "curry" która mozna kupić w prawie każdym sklepie nie ma nic wspólnego z Indiami. Nastepnym razem gdy będzie chcial Pan ocenić hinduską restaurację to proszę odrobić lekcje.
I jeszcze jedno "chicken tikka masala" nie pochodzi z Indii.
To danie wymyślone przez Hindusów mieszkających w Brytanii dla Brytyjczyków . Jeszcze jedna dwója z pracy domowej .
I jak teraz wygląda pańska ocena na forum?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: NIE POLECAM!

JEDYNKA dla Pana!
W jakiej Brytani, tej Małej z serialu? A może w brytfannie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0