Małgorzata99 - opinia (1) Jedzenie pyszne, tylko dostawy do domu jeszcze nigdy nie dostałam na czas. Małgorzata99 Max - opinia (1) restsuracja całkiem fajna ale agresywna ochrona dyskwalifikuje to miejsce .... Max S - opinia (1) Jedzenie jest smaczne. Ale jak można mieć wszędzie taki brud? Toalety to już... S
Kasia - opinia (1) Najgorsze miejsce w jakim kiedykolwiek zamawiałam jedzenie, absolutnie nie... Kasia Łukasz - opinia (1) Fatalne jedzenie, zimne i nie ma nic wspólnego z charakterem kuchni. Brak... Łukasz Monii (1) Super. Może nie ma pozwalającego wystroju ale jedzenie pyszne. Trafiliśmy... Monii Ocena cateringu (1) Moja opinia: To co zjadłem Chilly Pork to koszmar. Mięso twarde na maksa. Bonifacy Koszmar! (1) Jedzenie kiepskiej jakości,nie pachnące ani smakujące prawdziwą hinuską... Ania Nie polecam (1) Druga wizyta i kolejne rozczarowanie jedzeniem. Zamówiliśmy kurczaka... Monika Świetny lokal (1) W Bollywood jesteśmy często, przede wszystkim ze względu na pyszne jedzenie i... Beata obsługa bardzo nie miła (1) jak zawsze śmierdzi kotem a podczas ostatniej wizyty obsługa bardzo nie... niezadowolony Kiedyś moje ulubione miejsce...przeżyłem szok (1) Kiedyś uwielbiałem tam przychodzić zarówno w dzień jak i na wieczorne... miki Supper (1) Przychodzę do tego miejsca od 9 miesięcy jest super. Obsługa zawsze... Gosia Jedzenie pyszne,obsługa koszmarna! (1) Jestem waszą stałą klientką, uwielbiam wasze jedzenie,często chodzę z rodziną... Stała klientka PORAZKA (3) a myslalam ze takie zeczy sa niemozliwe Dosc czesto jadalam z mezem... zszokowana Równia pochyła (1) Jestem wasza stała klientka od 5 lat, a raczej byłam... Rzadziej zaczęłam do... Mieszkanka Gdyni Bywałem w lepszych (1) To co na minus: Dj dawał cały czas to samo tempo piosenek, więc po dłuższym... Filip słabe (1) W ciągu 15 minut nie podeszła żadna kelnerka z menu. Na barze również brak... albea Najgorsza obsługa jaką w życiu widziałam (1) W lokalu byłam kilka razy niedługo po otwarciu i zawsze było miło. Rok temu... Cleo Nieprofesjonalizm (1) Bardzo nieprofesjonalne prowadzenie lokalu. Właściciel nieprzyjemny i... Klientka