NIE POLECAM ! ! !

Nie polecam tego miejsca nikomu ani dorosłemu a tym bardziej dziecku!!!
Byłam tam kilka lat temu z jednym z moich dzieci - lekarz stom założył plombę, która po niecałych 2 tygodniach wypadła i oczywiście została założona nowa (druga) za którą zapłaciłam po raz drugi. Ta wypadła po ok miesiącu - oczywiście reklamacja nie została uwzględniona i musiałam zapłacić po raz kolejny.
Licząc na to, że sytuacja uległa zmianie i jakość wykonywania zabiegów również się zmieniła poszłam z małym dzieckiem do tego "centrum" i lek stom tak oczyścił dziecku ząb i założył lekarstwo, ze cała buzia spuchła, a lekarka która tego dokonała stwierdziła, ze nic z tym nie można zrobić tylko ząb usunąć.
Zdecydowanie odradzam wizyty z małymi dziećmi u dr Marty G. na Przymorzu.
Proszę aby każdy kto zastanawia się nad wizytą w tym miejscu pomyślał dwa razy, bo ząb mleczny wypadnie i wyrośnie stały...ale ze stałymi zębami nie da się już tak.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

Matka Polka

Matko Polko!
Krzywdę robi się dziecku, jeżeli przez 2,5 roku nie chodzi się z dzieckiem do dentysty, przychodząc dopiero, kiedy ogólnie zęby dziecka są już b.zaniedbane z tworzącymi się ropniami, oczekując w takiej sytuacji cudownego uzdrowienia...dodatkowo pisząc nieprawdę o podwójnym płaceniu tych samych procedur (objętych gwarancją), komentując kwestie, których się nie zna i nie chce poznać (np. dokładniej zapytać na wizycie, jeżeli pomimo wyjaśnień pewne procedury są niejasne)...Życzymy powodzenia w poszukiwaniu ,,odpowiedniego" dentysty!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: Matka Polka

Odobine pokory eurodent to ze zdzieracie to fakt to ze jestescie bezczelni to widac
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Matka Polka

bardzo nieprofesjonalna odpowiedź i podejście do Klienta
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1