Eurodent

Stomatolodzy Ortodonci Protetycy Implanty

Gdańsk, Kołobrzeska 39F

Jarosław - ocena (1) Osłona szyjek zębów. Znowu mogę pić zimne piwo bez bólu. Jarosław Jarosław - ocena (1) 4 implanty i 6 koron założone bez problemów. Gęba znowu pełna zębów. Jarosław Arletta - ocena (2) Jestem bardzo zadowolona z obsługi bardzo miłej i podejścia do pacjenta .... Arletta
Michał - ocena (2) Leczyłem się u dr Magdaleny Stasyk. Świetny protetyk. Pełen profesjonalizm od... Michał Magdalena Bolek - ocena (2) Jeśli ktoś szuka profesjonalnej higienistki to tylko do Pani Justyny... Magdalena Bolek katarzyna milewska - ocena (1) Dobry wieczór, w dniu dzisiejszym (31.10.2023 r.) wybrałam się do euro dent... katarzyna milewska jawa67 - opinia (2) Wizyta na fotelu u Pani Doktor Walkowiak to pewność, że powierzone uzębienie... jawa67 Aleksandra - opinia (2) Jestem pacjentką dr Burdacha i polecam bardzo! Aleksandra Gabrielle Schneider - opinia (2) Dziękuje bardzo Doktorowi Robertowi Burdachowi za śliczny uśmiech!!! Gabrielle Schneider Joanna - opinia (2) "Pan Robert to lekarz, którego warto polecić każdemu, kto pragnie mieć piękny... Joanna Marlena Szałach - opinia (2) Gorąco Polecam, atmosfera w gabinecie oraz jakoś usług rewelacyjna zawsze... Marlena Szałach E - opinia (1) Obserwuję pogorszenie jakości usług stomatologów z tego gabinetu. Kiedyś cała... E Agnieszka - opinia (2) Polecam serdecznie Panią Doktor Magdalenę Stasyk. Cudowna stomatolog, bardzo... Agnieszka Paula - opinia (1) Ceny są bardzo w porządku. Doktor Stasyk jest niesamowicie dokładna,... Paula Aron - opinia (2) Niedawno zakończyłem leczenie w Euro Dencie. Zdecydowanie polecam ten... Aron Kasia - opinia (2) Eurodont na Przymorzu wybrałam ze względu na bliskość zamieszkania oraz dobre... Kasia Paulina - opinia (2) Bardzo miła obsługa i dobrzy specjaliści. Polacam. Paulina Szymon - opinia (2) Problem z zebami rozwiazany szybko i profesjonalnie, ceny rozsadne wiec... Szymon Paweł P - opinia (2) Pełen profesjonalizm! Wizyta przebiegła bez jakichkolwiek problemów. Prosty i... Paweł P zadOWolona :) - opinia (2) Od dawna leczę się u pani doktor Lipskiej i nie wyobrażam sobie usiąść na... zadOWolona :)