Eurodent

Stomatolodzy Ortodonci Protetycy Implanty

Gdańsk, Kołobrzeska 39F

polecam szczerze (1) Mój pięciolatek jest zachwycony za każdym razem i nie może się doczekać... mama Pełen profesjonalizm (1) Na wizytę trafiłam z bólem, z ulicy, nie miałam umówionej wizyty i na... Amelia Dagmara - opinia (1) Na wizycie z dzieckiem byłam już trzeci raz. Bardzo miła obsługa w recepcji,... Dagmara
Zadowoloy pacjent. (1) Polecam z czystym sumieniem. Po czterech wizytach w EURODENT Przymorze ząb... Jarek Stomatolog Tracewicz Agnieszka (1) Profesjonalna obsługa, dobrze zorganizowana recepcja w klinice. Doktor... RÓŻA polecam (1) Wiele lat temu wykonano mi estetyczne uzupełnienia ,z których jestem... MICHAŁ dr Joanna Zawieska - Niekludow - ortodonta (5) Czy ktoś ma doświadczenie z Panią dr jako ortodontka? Zastanawiam sie nad... chełmianka wierna (1) Z tego miejsca chciałąbym podziękować niezastąpionej dr Stasyk i polecić ją... pacjentka z Oliwy nigdy więcej! (1) Dr.Joanna Zawieska Niekludow to parodia lekarza brak podejścia do... Dorota Nie polecam (1) Klinika nastawiona jedynie na pieniążki. Kilka lat temu robiłam tam leczenie... mysys lekarz JOANNA SKRODZKA (7) POLECAM ! Bardzo konkretna i profesjonalna lekarz . Dociekliwa i dokładna.... Elzbieta63 Zdecydowanie polecam dla dzieci (1) Trafiłam tam z dzieckiem, było to nasze kolejne podejście do leczenia.... zadowolona_mama Polecam czyszczenie (1) Byłam ostatnio na kolejnym w moim życiu czyszczeniu zębów, były one... Pacjentka ze Szwecji polecam (1) Wykonywalam usługę piaskowania na Przymorzu u Pani Weroniki. Milo, szybko i... ania Zadowolona (2) Polecam dr Małgorzata Zając wspaniały lekarz... Judyta Polecam! (1) Ostatnio korzystałem z usług Eurodentu i wyszedłem bardzo zadowolony. Miła... Karol Katarzyna Żabecka (1) Kilka tygodni temu trafiłem do eurodent-u na Przymorzu. Przywitały mnie... zadowolony pacjent NIE POLECAM ! ! ! (4) Nie polecam tego miejsca nikomu ani dorosłemu a tym bardziej dziecku!!! Byłam... Matka Polka OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY (1) Leczyłam zęby w wielu gabinetach-bywało różnie,ale teraz dopiero mogę z... ELŻBIETA Ogólnie polecam (1) W Eurodencie plombowałam jednego zęba. Doktor do której trafiłam była... Mariola