Eurodent

Stomatolodzy Ortodonci Protetycy Implanty

Gdańsk, Kołobrzeska 39F

Pacjent - opinia (1) Byłam na wizycie u dr Lipskiej, doktor bardzo sympatyczna, pomogła... Pacjent Natalia - opinia (1) Polecam to miejsce z całego serca! Zadzwoniłam z prośbą o przyjęcie ze... Natalia Pacjent - opinia (1) Leczenie ok natomiast informacja o kosztach pozostawia wiele do życzenia.... Pacjent
Pełen profesjonalizm! (1) Stomatolog Plusy: *znieczulenie komputerowe (nie czuć igły, ani rozpierania... Lech Mariola Okoń - opinia (1) Trzy zęby wyleczone i ciąg dalszy nastąpi. Panią doktor Hannę... Mariola Okoń Bardzo zadowolona (1) Jestem bardzo zadowolona z uslug Centrum Stomatologicznego. Rozpoczynając od... Milena Polecam, (1) Przemiła obsługa, profesjonalna.. Polecam A.S. Najlepszy dentysta w Gdansku (1) Pani dentystka nie tylko mila ale jest bardzo ciepłą osobą a pan "pomagający"... Joanna Polecam (1) Bardzo miłe Panie w recepcji, przyjazna atmosfera. Zabieg poszedł sprawniej... Dorota Niestety stały bywalec. (1) Kocham słodkie od małego i od małego mam naprawianie zeby. W tej placówce... Józio Polecam! (1) Zarówno przy leczeniu osoby dorosłej jak i dziecka.Osobiście jestem bardzo... JadwigaNowakowska nie polecam (1) ostatni raz byłem, niestety nie ten klimat obsługi, Ja Dr Hanna Sobczak - Zagalska (1) Wspaniały fachowiec z otwartą głową. Dziękuję za opiekę i polecam wszystkim,... Waldemar Kochański Polecam (1) Eurodent na Przymorzu to bardzo profesjonalna placówka. Szczerze polecam... Ariel Polecam (1) Profesjonalne podejście, miła atmosfera a co najważniejsze jakość usług na... KK Szczerze polecam! (1) Z usług Eurodent korzystam około roku i za każdym razem jestem zachwycona!... Joanna Szczerze polecam (1) Wszystko bardzo profesjonalne i najważniejsze korzystne finansowo. Polecam... Paweł K. POLECAM!!! (1) Szczerze polecam dr Hanię Sobczak-Zagalska. Trafiliśmy do niej z naszymi... rodzice Trzy razy TAK! (1) Miałam ostatnio przyjemność korzystać z usług tej kliniki i jestem bardzo... uśmiechnięta pacjentka Bardzo polecam (1) W tym roku miałem wstawiany implant, z którego jestem bardzo zadowolony. Był... boski