NIGDY NIE SZYJCIE W DARLES DANCE

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
Moi Drodzy! Nigdy ale to przenigdy nie szyjcie niczego w Darles Dance a juz na pewno na taka uroczystosc jaka jest slub. Popelnilam blad i chcialam sobie uszyc tam sukienke... DRAMAT. Co chwile poprawki, na koniec spalenie zelazkiem i liczenie na to, ze okaze sie idiotka i tego nie zauwaze! Ostrzegam wszystkich, ktorzy marza o uszytej kreacji aby z wielka, wielka ostroznoscia wybierali zaklad. Ja zostalam na 7 dni przed slubem bez sukienki. Na szczescie mialam wielkiego fuksa i dostalam w butiku odjazdowa kreacje. Teraz staram sie zrelaksowac i zapomniec o tej pomylce jaka jest Darles Dance, mieszczacy sie na Grunwaldzkiej we Wrzeszczu nad reastauracja Newska!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: NIGDY NIE SZYJCIE W DARLES DANCE

A wydawałoby się że to taki profesjonalny zakład... O jejku bardzo ci współczuję że miałaś takie nerwy przed ślubem. Ale teraz już się nie martw tylko odpręż i ciesz się ślubem:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: NIGDY NIE SZYJCIE W DARLES DANCE

hmm todziwne bo moja koleżanka szyła tam ślubną suknię i uważam,że była jedną z piękniejszych jakie widziałam. Z tego co wiem to nie miała żadnych problemów. Ile ludzi tyle opinii :))

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: NIGDY NIE SZYJCIE W DARLES DANCE

Szanowny Sasza
1 ludź (i do tego mało piśmienny - nie używa "ogonków").
Więc chyba raczej ta opinia została wystawiona przez zwolnioną za pijaństwo w pracy niedouczoną krawcową :-)
To chyba bardziej prawdopodobne niż opinia faktycznej klientki !
Kilka razy szyli kreacje dla mojej drugiej połowy i nigdy nie było najmniejszych problemów !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: NIGDY NIE SZYJCIE W DARLES DANCE

A zauważyłeś że ten post jest sprzed siedmiu lat?! Może coś się w tym czasie zmieniło?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: NIGDY NIE SZYJCIE W DARLES DANCE

Ja uszyłam już 3 sukienki w Darles Dance, z tego jedą ślubną. Za każdym razem byłam bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Darles Dance nie tylko zakupiłam materiały, jaki sobie wymarzyłam ale uszyto mi tu przepiękną sukienkę ślubną. Przyszłam tu tylko z wymyślonym przeze mnie projektem, a Pani Marta, wspaniała krawcowa, wyczarowała kreację, która wśród wszystkich moich gości wzbudziła zachwyt. Dużo dokładnych przymiarek i dbałość wykonania dały naprawdę piękny efekt. Dziękuję
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam.Pani Marta jest najlepsza!
Moja córka szyła sukienkę na studniówkę.Wyszło bajecznie.Pani dobrała materiał,doradziła.Spisali się znakomicie.Gwarancją udanej kreacji jest dobry materiał.Pani uszyłam sukienkę że zdjęcia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Hania jest świetna.Dziekuję.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety ja miałam podobne wrażenie ale nie z sukienką a butami. Zamówilam buty i zapewniano mnie ze dojdą tydzień przed ślubem. Potem 5 dni przed ślubem, potem 2 dni i skończyło się tak, że w dniu ślubu (a zapewniano, że jeszcze w dniu ślubu dojdą rano) biegałam po Wrzeszczu z wałkami na włosach szukając butów we wszystkich sklepach jakie przyszły mi na myśl.

Nie usłyszałam nawet słowa "przepraszamy".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szukam Przyjaciółki 2024 (3 odpowiedzi)

Szukam 40 letniej przyjaciółki. Inteligentną, zadbana, o dobrym charakterze , lubiącą mówić prawde

Hallera 140 (3 odpowiedzi)

Hallera 140 powstanie w spacerowej odległości od plaży w Brzeźnie z jedynym gdańskim molo oraz od...

zaginiony fryzjer z En Vouge Wrzeszcz !!! (38 odpowiedzi)

Rysopis: poszukuję wysokiego blondyna - fryzjera, który bardzo niedawno odszedł z pracy z salonu...