Czyszczenie dywanów i tapicerki (1) Zamówiłam pranie dywanu oraz tapicerki, panowie przyjechali punktualnie i... Mariola Polecam serdecznue (1) Usługa wykonana profesjonalnie, szybko i w dobrej cenie, a co istotne również... marek Bardzo dobrze wykonana usługa (1) Zlecenie prania kanapy narożnej i dwóch foteli zostało wykonane perfekcyjnie,... Agnieszka
Dywan (2) (...) Po wypraniu dywan śmierdział bardziej, niż przed praniem. Był długo... Weronika Pranie Tapicerki (1) Ostatnio zamowilem pranie tapicerki I musze przyznac efekt jest swietny.... Bogdan Pranie wykładzin dywanowych (1) Firma godna polecenia, wykładziny wyprane rzetelnie, cena przystępna. Pan... Iwona Zamszowa tapicerka - czyszczenie oraz przywracanie jednolitego koloru (1) Muszę przyznać, że już traciłam nadzieję, że nasza tapicerka zamszowa może... Sandra Polecam z czystym sumieniem, tanio i solidnie. (1) Plamy po czekoladzie i kocim moczu zniknely bezpowrotnie, kanapa jak nowa.... xxy Zadowolona klientka (1) Bardzo fachowe podejście do wykonywanej pracy,Pan Mateusz uczciwie wyczyścił... Maria Bardzo zadowolona klientka (1) Pragnę bardzo polecić usługi.Doskonały kontakt,praca wykonana na czas i... Aleksandra rewelacja (2) Po dwóch miesiącach robienia "wszystkiego" na wykładzinę przez mojego... Gosia Świetna Robota (1) Szybki kontakt. Usługa od ręki, po tel.Pan się zjawił w nie całą godz. :)... Anusiak Polecam (2) Polecam, pranie dywanu oraz kanapy: profesjonalnie i skutecznie. Basia Polecam!!! (1) Terminowo, szybko i sprawnie. Pan fachowy i sympatyczny. Gorąco polecam!!! Sandra Rewelacja (1) Gorąco polecam usługi tej firmy, Pan Krzysztof to pełen profesjonalizmu... Malwina Gniazdowski - magiczne czyszczenie dywanów (1) Pan fachowy i bardzo sympatyczny, dywan czysty jak nowy a łatwo nie było... majka aiszia - opinia (1) Nie ma takiej plamy, której nie udało by się Panu Marcinowi wyczyścić! :). Do... aiszia Profesjonalizm w każdym calu! (1) Jestem bardzo bardzo zadowolona z wyniku pracy tego Pana ,jest bardzo miły,... Bożena pełna profesja (1) Zdecydowanie polecam. Pan przemiły, usługa zrealizowana super i bardzo... Iza czyszczenie (1) jestem zadowolona z czyszczenia kanapy i dwóch foteli :) pozdrawiam,i polecam... Anna wlazło