Michal Osiecki - opinia (2) Wczoraj popoludnia zamowilem, dzisiaj mialem piek ie wyprane dywany, lozko i... Michal Osiecki Anna - opinia (1) Poprosiłam o wypranie kanapy, usługa była błyskawiczna. 15 minut czekałam na... Anna Pranie kanapy (1) Firma godna polecenia. Punktualny przyjazd, fachowa usługa, kanapa narożna... Marcin
Rewelacja! (2) Dzięki opiniom zamieszczonym na tym portalu, zdecydowałam się skorzystać z... Asia Pranie wykładziny (1) Całkowicie polecam! Miałam do wyczyszczenia wykładzinę w mieszkaniu, które... M Szybko, sprawnie i na czas. (1) Polecam serdecznie, jak w nagłówku: szybko, sprawnie i na czas. Sofa w końcu... Victoria Sport Super (1) Polecam, super miła obsługa, tapicerka jak nowa. Piotr Godna polecenia! (1) Chciałem podziękować Panu Mateuszowi za wyprowadzenie mojej kanapy i dywanu z... Klient z Myśliwskiej Szybko i frofesjonalnie. (1) W lipcu prali narożną z sześcioma poduszkami -bez oczekiwania na termin, z... Mania pranie kanapy i wykładziny (2) Firma Niutka wyprała mi kanape narożną wraz z poduchami i funkcją spania i... Wojtek Czyszczenie (1) Korzystałem z usługi tej firmy parę mieściscy temu. Wcześniej jednak... Michał polecam (2) Nasza kanapa narożna była w opłakanym stanie. Teraz wygląda jak nowa,... Kasia Bardzo szybko, sprawnie i dokładnie. (1) Bardzo dobry kontakt. Jestem bardzo zadowolona z usługi. Kanapa i fotele... Paulina Polecam (1) Usługa została wykonana szybko, profesjonalnie i za przystępną cenę. Nie... Marta Mega! (2) Witam. Jak powiedziałem tak robię. Firmę znalazłem wyszukujac w rankingu... Artur Pełna profeska! (1) Panowie w niecałe pół godziny wyprali tapicerkę z fotela i kanapy. Fotel był... Agnieszka opinia o wykonanej usłudze (1) Szybko, sprawnie i solidnie, nie mam zastrzeżeń, jestem zadowolona i polecam dorota Sześć z plusem (1) Świetna i profesjonalna obsługa, bardzo mili panowie i dokładni w tym co... Natalia Super usluga (1) Z czystym sumieniem polecam ta firme :) kanapa byla w stanie tragicznym, a... Klientka Mega świetna firma godna polecenia (1) Nie mogłam ominąć by nie dodać tej opini:) naprawde szybko,a co za tym idzie... Natalia