NOI pizza i wino

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 3C/U13-14

Patrycja - opinia (1) Najlepsza pizza w Gdańsku. Cudowny właściciel, przepyszne ciasto. Zero... Patrycja Arzi - opinia (1) Bardzo dobre ciasto, i odpowiednia ilość składników bardzo wysokiej jakości,... Arzi EG - opinia (1) Super pyszna pizza i krem z kiszonego ogórka. EG
Rob - opinia (1) Było bardzo smacznie i sympatycznie. Cena ok! Rob Paulina - opinia (1) Obsługa i lokal ok ale pizza dramat... ciasto jałowe i bez smaku a niestety... Paulina Wombat193 - opinia (1) Rewelacja!!! Na mojej liście jest na drugim miejscu, pierwsze jest poza... Wombat193 Ewa - opinia (1) Najlepsza pizza jaką jadłam w życiu! Polecam każdemu. Czuć, że składniki są... Ewa Teresa - opinia (1) Super pizza. Fajny klimat. Wrócimy tu jeszcze. Mogłaby być taka w Łodzi, bo... Teresa kasia - opinia (2) Przepyszna pizza. Bardzo miła obsługa. kasia m&m - opinia (2) Przepyszna pizza, odkąd powstało to cudowne miejsce, na hasło pizza jest... m&m Mary - opinia (2) Szkoda, że tylko na wynos... czekamy na otwarcie, bo jesli tak smakuje z... Mary Zaps - opinia (2) Super pizza, widać, że ktoś ma pojęcie i używa produktów z najwyższej półki.... Zaps Sad - opinia (2) Na spróbowanie wzięliśmy burgera i pizze. Jedzenie dotarło o wyznaczonej... Sad Miriam - opinia (2) Niestety dostałem spalona pizzę. Czuć było tylko smak węgla :/ Miriam Karol - opinia (2) Świetna pizza. To już nasze kolejne zamówienie i ponownie palce lizać.... Karol jUwU - opinia (2) Pizza jest doskonała, jest po prostu wyborna! Rzadko coś oceniam, a... jUwU Leo - opinia (2) Pizza smaczna. Chociaż w opisie pizza Melanzane jest z rukolą a ja... Leo Somsiad i somsiadka - opinia (2) Prawdziwa włoska pizza, taką samą jedliśmy w Rzymie. Czuć rzemiosło, te... Somsiad i somsiadka Piotrek - opinia (1) Polecam ! Ciasto takie jak lubię- cienkie, kruche, mocno wypieczone brzegi.... Piotrek Marysia - opinia (1) Uważam, że jedna z lepszych pizzy jakie jedliśmy. Cisto rewelacja! Czuć że... Marysia