Piotr - opinia (1) Pełen profesjonalizm i doświadczenie byłem już bez nadziei traciłem cały... Piotr Basia - opinia (1) Obsługa na wysokimi poziomie. Szybkie załatwianie formalności i pomoc na... Basia Urszula - opinia (1) Najlepsza współpraca jaka może być, super kontakt, pełen profesjonalizm Pani... Urszula
Monika i Wojtek - opinia (1) Bardzo profesjonalna i miła obsługa podczas dokonywania zakupu nieruchomości.... Monika i Wojtek Marzena K. - opinia (1) Całym sercem polecam panią Korpas.Profesjonalizm na każdym etapie.Poprzednio... Marzena K. Eva P - opinia (1) Chciałabym wyrazić podziękowania Pani Marii za profesjonalna i kompetentna... Eva P Lucyna - opinia (1) Z całego serca polecam Panią Marię Korpas, która od samego początku była ze... Lucyna Krzysztof Myszka - opinia (1) Z całym przekonaniem polecam Panią Maria Korpas pośrednika nieruchomości... Krzysztof Myszka Jarosław Klinkosz - opinia (1) Obsługa na najwyższym poziomie, pomoc w każdej sprawie a nawet daleko... Jarosław Klinkosz beata formella - opinia (1) Z biurem Pana Wojciecha współpracowałam podczas sprzedaży mojego domu. Pan... beata formella Jerzy - opinia (1) Godne polecenia. Rzeczowe podejscie do sprawy i wysoka merytoryka czyli coś... Jerzy Pan Leszek z Gdańska - opinia (1) Z usług biura korzystaliśmy przy sprzedaży działki około hektara. Była to... Pan Leszek z Gdańska Janusz - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście do klienta, Działka sprzedana w krótkim... Janusz Rafał - opinia (1) Pan Wojtek prowadził sprzedaż mojego domu, bardzo duży profesjonalizm, bardzo... Rafał Piotr - opinia (1) Z Panem Wojtkiem współpracowałem ponad pół roku temu przy sprzedaży mojego... Piotr Ania - opinia (1) Współpraca przebiegła rewelacyjnie. Dom sprzedany szybko. Polecam. Ania Aleksandra - opinia (1) Dziękuję Panu Wojtkowi oraz Pani z biura za poprowadzenie sprzedaży naszego... Aleksandra Martyna G - opinia (1) Serdecznie polecam agencje nord nieruchomości. Sprzedaż domu mimo wielu... Martyna G Katarzyna - opinia (1) Na początku nie wierzyłam Panu Wojtkowi , że jest wstanie sprzedać moją... Katarzyna Dawid - opinia (1) Bardzo polecam firmę nord nieruchomości a szczególnie Pana Wojtka Florczyka. Dawid