Adrian - ocena (1) Współpraca przebiegła sprawnie ,pełne zaangażowanie maklerów Korzystałem z... Adrian Anna - ocena (1) Jestem pod wrażeniem! Pan Krzysztof bardzo sprawnie i kompetentnie... Anna Piotr - ocena (1) Dzień dobry korzystałem z biura nieruchomości NORD z ręką na sercu mogę... Piotr
Robert - ocena (1) Wzorowa współpraca, pełen profesjonalizm, Pan Krzysztof w miesiąc znalazł... Robert Robert - ocena (1) Szybka, fachowa pomoc w sprzedaży działki. Kompleksowa usługa Pan Krzysztof w... Robert Marta - ocena (1) Pełen profesjonalizm. Pomoc w formalnościach, pani Maria stara się... Marta Ewa - ocena (1) Polecam pełen profesjonalizm.Zakończono sukcesem. Ewa Stanisław - ocena (1) Polecamy bardzo biuro Pani Moniki. Pełen profesjonalizm i stały kontakt... Stanisław Sylwia - ocena (1) Potwierdzam profesjonalizm i doświadczenie Pani Moniki. Sprzedaż działki... Sylwia Urszula i Paweł - ocena (1) Z czystym sumieniem polecam Agencję NORD Nieruchomości!!!Państwo Monika i... Urszula i Paweł Klienci - ocena (1) Współpraca najwyższych lotów. Pan Wojtek rzeczowy i bardzo zorientowany.... Klienci Patrycja H. - ocena (1) Polecam. Bardzo profesjonalne biuro nieruchomości. Pani Monika bardzo... Patrycja H. J.P.R. - ocena (1) Współpraca na najwyższym poziomie zaangażowania. Znajomość branży, kultura... J.P.R. Marcin F. - ocena (1) Polecamy z czystym sumieniem biuro nieruchomości Nord Nieruchomości. Mamy... Marcin F. Jarek - ocena (1) Absolutnie profosjonalizm przy sprzedaży gruntu na odległość. Pan Wojtek... Jarek Kupujący - ocena (1) Polecam biuro za ogromną cierpliwość do kupującego! Kupujący Wioletta - ocena (1) Podziękowanie za bezpieczny zakup działki z udziałem agencji. Bardzo miła... Wioletta Marzena i Piotr - ocena (1) Transakcja pod okiem Pani Moniki przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Bardzo... Marzena i Piotr Marta - ocena (1) Bardzo polecam profesjonalizm i odpowiednia reklama sprawiły że mój dom... Marta Ewa - opinia (1) Bardzo profesjonalna i kompleksowa pomoc w przygotowaniu sprzedaży... Ewa