Eureka

Przedszkola

Gdańsk, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3

Ewa - ocena (1) Kameralne przedszkole, gdzie Panie mają bardzo dobre podejście do małych... Ewa Marika - ocena (1) Kameralne, małe przedszkole z ogromnymi pokładami wsparcia, zrozumienia i... Marika Renata - ocena (1) Wspaniałe kameralne przedszkole pełne empatii i rodzinnej atmosfery. Nasza... Renata
Aliaksandr - ocena (1) Bardzo dziękujemy za Waszą ciężką pracę i stałą opiekę nad naszą córką. Aliaksandr Margarita - ocena (1) Gorąco polecam przedszkole Eureka. Chodziła córka do przedszkola tylko pół... Margarita Ania - ocena (1) Kameralne przedszkole z rodzinną atmosferą i zaangażowaną kadrą tworzą... Ania Marta Klekociuk - opinia (1) Najlepsze przedszkole jakie mogłam wybrać dla swojej córeczki :) Panie bardzo... Marta Klekociuk Ilona - opinia (1) Polecam każdemu! Moje dziecko chodzi do przedszkola drugi rok i nie żałowałam... Ilona Świetne przedszkole (1) Serdecznie polecam przedszkole Eureka! Ciekawe zajęcia, mili i cierpliwi... mama przedszkolaka Przyjazne miejsce (1) Przyjazne miejsce, troskliwe i profesjonalne nauczycielki. Dzieci dużo... Uźytkownik003