Dagmara J - ocena (1) Zdecydowanie polecam Panią dr Annę Zburalską. Jest osobą bardzo kompetentną,... Dagmara J Słabo (1) Telefoniczny kontakt to jest jakaś masakra.. od 2 godzin dzwonienia nie da... Daniel Wszystko ok ale (1) Naprawdę przynajmniej dla mnie pielegniarki i rejestratorki są mile. Jeżeli... Hajah
Komentarz poniżej to bzdura. (1) Do każdej poradni trudno sie dodzwonić w porannych godzinach rejestracji.... Justyna masakra (1) Bardzo sie zraziłam, osoby tam pracujące to jakaś kpina. Dodzwonic się do... pacjent Polecam wszystkim. (1) Przede wszystkim jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, aby odmówiono mi wizyty.... Beata T. gosia (1) Lekarze i pielęgniarki są życzliwi i pomocni jedynie nie polecam pedjatry dr.Z.. gosia julia - opinia (1) Jestem przewlekle chorą osobą. Leczę się w różnych poradniach, ale nigdzie... julia mama - opinia (1) Nie polecam pediatry dr. Z., nie wazne e jest mila jak dla niej rodice... mama zadowolona (1) Lekarze są bardzo mili i fachowi. Bardzo szybko zostałam umówiona na... ola Dorota - opinia (1) żeby się dostać do jakiegokolwiek lekarza to już można stracić resztki... Dorota