Rado - opinia (1) Zawsze milo wrocic , jedzenie pyszne. Rado Polecam (1) Bar z dobrym jedzeniem i alko. w normalnych cenach.Barmani ogarnięci. Polecam melfiz Obsługa to masakra. (1) Fajny pub, fajny wystrój ale obsługa to masakra. Przy barze, gdy jest się... Natalia
Było lepiej... (1) chodzilem tam kiedys bardzo chetnie, ale z czasem zauważyłem ze cos dzieje... Tomek Odradzam wszystkim (1) Obsłudze chyba się pomyliło po co tam przychodzą. Spędziliśmy w tym lokalu z... Rebe Jojo Jest Ok (1) Obsługa jest wporzadku, czasami jest tyle ludzi ze nie ma jak sie przecisnąć... Kamil Chamstwo !!! (2) Jestem w ciężkim szoku jak obsługa traktuje swoich gości. Ochrona traktuje... Niezadowolona Rewelacja (1) Pierwszy lokal ktory widzialam w trojmiescie z tak szybka obsluga! Mimo... Rozalia MEGA PYSZNE JEDZONKA W SUPER CENIE (1) JESTEM STALĄ BYWALCZYNIĄ PUBU NA DRUGĄ NÓŻKĘ I NAPRAWDE POLECAM!! JEDZENIE... NIKA chamski ochroniarz (2) Bardzo fajny klimat i super miejsce na spotkanie się ze znajomymi ale nawet... Andrzej Brak szacunku do Klientów i beznadziejna obsługa... (1) Byłem w lokalu wraz z grupą przyjaciół w jeden z weekendowych dni. Lokal był... Jacek Zestresowana obsługa (3) Obsługa na barze bardzo profesjonalna, miła i szybka, aczkolwiek klient ma... Klient Super (1) Jest to główne miejsce na mojej mapie imprezowej! Zazwyczaj sporo fajnych... Dżodżo polecam (1) Byliśmy tam wczoraj, wrażenia super! Chłopaki mieli trochę pracy (dużo ludzi)... Dorota Mega fajnie (1) Wysoka jakość przy niskich cenach, nie schrzańcie tego i trzymajcie tak... Mozzar Polecam lokal. (1) W lokalu byliśmy dwa razy. To co wyróżnia go to wyjątkwa przystępność cen i... T.J