Na Okrągło

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Stanisława Wyspiańskiego

Michał - opinia (1) Najlepsza pizza.Kto nie spróbuje ten się nie przekona. Michał Kacper - opinia (1) Najlepsza pizza. Swietnie ciasto, wysokiej jakości dodatki. Kacper haga11 - opinia (1) Świetna pizza, uwielbiam wszystkie połączenia z menu! Pyszne, zawsze świeże... haga11
bzz - opinia (1) Uwielbiam tę pizzerie. Świetne ciasto i składniki. Duży plus za ogromny wybór... bzz Bod (1) Bardzo dobra pizza,świetna obsługa. Bogdan Najlepsza (1) Zdecydowanie najlepsza pizza. Zawsze świeża, na pysznym, cienkim cieście.... Ewa Najlepsza w Gdańsku (1) Najlepsza pizzeria w Gdańsku. Co prawda we wszystkich nie dałem rady być... Paweł S. Przepyszna! (1) Świetna pizza, z najwyższej jakości składników. Nie raz już jadłem i na pewno... SUPER! (1) Czysto, prosto i schludnie, przyjemnie spędza się tam czas, a zapach drewna i... basix7 Duży pozytyw ! (1) Odwiedziłem to miejsce już parę razy, spróbowałem połowy menu i każda pizza... RO☆7 Petarda (1) Przyjemnie, pyszna pizza, pyszne piwo, przemili Pracownicy :) Polecam !!! KiK K. Rewelacja (1) Pan Kubuś to niezłe ciacho a pizza palce lizać Krysia Rewelacyjna ! Pizza ! (1) Sekretem Każdej Pizzy ! Jest Ciasto ! A Tutaj Po Prostu Jest Rewelacyjne ! Na... TMX