Na Okrągło

Pizzerie Jedzenie na telefon

Gdańsk, Stanisława Wyspiańskiego

Sebastian - opinia (1) Trafiłem akurat na 2 urodziny. Pizze 20% taniej, dobra promka. Wziąłem pizzę... Sebastian Johnie Pepperoni - opinia (1) Odwiedzam pizzerię w każdym wolnym czasie. Pizza wyśmienita, dopracowana w... Johnie Pepperoni Krzysiek - opinia (1) Pizza truflowa zamówiona z dostawą Wolt. Uwielbiam ten smak pikantnego placka Krzysiek
Beata - opinia (1) świetne puszyste ciasto, super kompozycje składników. Polecam Beata EM - opinia (1) pyszna włoska pizza, uwielbiam!! EM HighFive - opinia (1) Wybitna pizza i genialny wrzeszczański klimat ;) HighFive Matylda. F - opinia (1) Juz nigdy tam nie wroce. Pizza przypalona, skladniki spadają z pizzy i... Matylda. F Rota - opinia (1) Ostatnio strasznie ceny poszły góry a niestety jakość w dół. Czas oczekiwania... Rota Gosia - opinia (1) Przepyszna włoska pizza!! Wysokiej jakości składniki i wyśmienite ciasto. W... Gosia Jagoda - opinia (1) Najlepsza pizzeria w Trójmieście, widać że prowadzona z pasją. Jagoda OB - opinia (1) Polecam !! Jeden wieczór w pizzeri na okrągło a jakby się człowiek... OB Sylwia - opinia (1) Pizza warta uwagi, ciasto jest idealne w smaku. Jaką pizze mogę polecić?... Sylwia Ewelina - opinia (1) Świetny lokal i wyśmienita pizza !! Ewelina Beata - opinia (1) Przepysznie i świeżo a truflowa i szpinakowa petarda !!!!!!!! Personel milusi Beata ciasto słabej jakości (1) Zwróćcie uwagę na jakość swojego ciasta. Oliwa której używacie jest grubo... adam Fantastyczna pizza! (1) Pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia! Fantastyczna pizza, chłodne piwo i... Michał Marta - opinia (1) Dopieszczona w każdym kawałku, nie ma sobie równych i zawsze gdy ktoś chcę... Marta Cocojambo - opinia (1) Bardzo średnia pizza. Obsługa niemila. Zdecydowanie można znaleźć dużo... Cocojambo Rozczarowanie... (1) Doszły do mnie słuchy, że jest tam najlepsza pizza w Gdańsku.. Ale... Aga Arkadiusz - opinia (1) Najlepsza pizza na cienkim cieście. Pizza miesiąca z krewetkami wymiata. Arkadiusz