Na Okrągło

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Stanisława Wyspiańskiego

IDI - ocena (1) Najlepsza pizza jaką jadłam!!!! Zawsze tylko u nich biorę. IDI Wróbel - ocena (1) Polecam, bardzo dobra pizza, świetne ceny. Zawsze trzyma poziom. Może lokal... Wróbel Karolina - ocena (1) Moja ulubiona pizzeria. Świetne ciasto, dobre jakościowe składniki. Pizza... Karolina
Anka - opinia (1) Najlepsza pizza w Gdańsku :-) . Truflowa i krewetkowa to kazaki z wybrzeża Anka MG - opinia (1) Najlepsza pizza ever! MG Olga - opinia (1) Wszystko super bardzo polecam Olga B.M. - opinia (1) Chodzimy tam około czterech lat, pizza nigdy nas nie rozczarowała. Truflowa... B.M. Agnieszka - opinia (1) Super smak, przystępna cena, ciekawy klimat daje oryginalny włoski piec Agnieszka Basia - opinia (1) Bardzo mi smakowała pizza miesiąca ze szparagami Basia Małgorzata - opinia (1) Pyszne różne pizze, a mnie smakuje zwłaszcza z buraczkiem:) Do tego super... Małgorzata Monika - opinia (1) Pyszna pizza od zawsze! Wyczuwalna super jakość składników pizzy oraz dobrej... Monika Pizza krewetkowa - opinia (1) Zdecydowanie najlepsza pizza w Gdansku, a w dodatku stała promocja -20% w... Pizza krewetkowa Krzysztof - opinia (1) Kiedy wchodzisz i widzisz pełną salę, to znaczy że jest cały czas Na okrągło... Krzysztof Mariusz - opinia (1) Najlepsza pizza jaka kiedykolwiek jadłem Mariusz Pawel - opinia (1) Najlepsza pizza jaka jadlem w swoim zyciu. Kameralnie i przyjemnie. Bardzo... Pawel Mieszkaniec wrzeszcza - opinia (1) Najlepsza pizza! Sztos to pozycja krewetkowa na słodkim sosie ze szczypiorkiem. Mieszkaniec wrzeszcza Kropka - opinia (1) Najsmaczniejsza pizza, nigdzie indziej nie jadłam tak smacznej Kropka Agnieszka - opinia (1) Klimat i smak na najwyższym poziomie Agnieszka Adam - opinia (1) Najlepsza pizza na świecie. Szczególnie polecam truflową . Żałuję że nie są... Adam Maciek - opinia (1) Absolutnie fantastyczna pizza, niezależnie od wybranej pozycji można być... Maciek