Na Okrągło

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Stanisława Wyspiańskiego

Basia - opinia (1) Najlepsza pizza w Trójmieście, ciasto mega smaczne, moja ulubiona to z... Basia Anna - opinia (1) Wspaniałe miejsce godne polecenia ! Anna Piotr - opinia (1) Rewelacyjna pizza, czuć naturalne składniki, dobrze przyrządzone, świetna... Piotr
Wrzeszczanin - opinia (1) Zdecydowanie najlepsza pizza, szczególnie z krewetka Wrzeszczanin Anita - opinia (1) Zdecydowanie najlepsza pizza w Trójmieście !! Anita Obelek - opinia (1) To faktycznie najlepsza pizza w Trójmieście a jedliśmy w wielu miejscach.... Obelek Milena - opinia (1) Najpyszniejsza pizza w Gdańsku, naprawdę ️ Milena mayonizm - opinia (1) Fantastyczna włoska pizza na cienkim chrupiącym cieście i zawsze świeże... mayonizm Optymista - opinia (1) Byliśmy pierwszy raz po namowach znajomych . Jesteśmy zachwyceni ciastem , to... Optymista Anna - opinia (1) Przyjemna knajpka, bardzo smaczna włoska pizza, jadłam nie raz, polecam Anna Ewa - opinia (1) Bardzo dobra,trafiona w mój gust.Dodatki jak i ciasto przepyszne Ewa izabella - opinia (1) Przepyszna,pieczona w piecu na drewnie izabella Andrzej - opinia (1) Zamawiałem wielokrotnie i o ile na początku było super - jedna z najlepszych... Andrzej Mateusz - opinia (1) Świetna pizza, nic dodać nic ująć. Pizze hipnotyzują smakiem. Bardzo dobre... Mateusz Jagoda - opinia (1) Jednym słowem najlepsza pizzeria w Trójmieście, prowadzona z ogromną pasja :)... Jagoda Piotr S. - opinia (1) Najlepsza pizza w Polsce. Lokal, obsługa, jedzenie to najwyższa półka. Piotr S. Paweł - opinia (1) Serdecznie polecam, pyszna pizza, super obsługa :) Paweł Marta W - opinia (1) Lokal ciężko znaleść, usytuowany jest na rynku... długi czas Oczekiwania Marta W Agnes - opinia (1) Pizza najlepsza w Trójmieście , składniki z najwyższej półki, profesjonalna... Agnes Beata L. - opinia (1) Przepyszna, że świeżych składników, naprawdę z pieca. Profesjonalna obsługa. Beata L.