Na Okrągło

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Stanisława Wyspiańskiego

Beata L. - opinia (1) Przepyszna, że świeżych składników, naprawdę z pieca. Profesjonalna obsługa. Beata L. Ania - opinia (1) Pyszna pizza z mascarpone jak i krewetkami. Mega niespotykane kombinacje... Ania Silvio - opinia (1) Idealne trzy dniowe ciasto, przemiły właściciel, pizza na najwyższym... Silvio
Piotr - opinia (1) Najlepsza pizza nie tylko w Trojmiescie!! Piotr Tomasz - opinia (1) Bardzo smaczna pizza z pieca opalanego drewnem. Obsługa i miejscówka na 6.... Tomasz Niko - opinia (1) Najlepsza pizza jaka jadłem w trójmieście :) super sympatyczna obsługa i... Niko król transportu - opinia (1) Najlepsza pizza w Trójmieście, idealna król transportu Pawel - opinia (1) Najlepsza pizza w Trojmiescie. Profesjonalna obsluga. Wlasciciel chetnie... Pawel Tomek Szczupak - opinia (1) Pizza rewelacja, przepyszny smak , świeże ciasto i bardzo bardzo chrupiące Tomek Szczupak Sebastian - opinia (1) Trafiłem akurat na 2 urodziny. Pizze 20% taniej, dobra promka. Wziąłem pizzę... Sebastian Johnie Pepperoni - opinia (1) Odwiedzam pizzerię w każdym wolnym czasie. Pizza wyśmienita, dopracowana w... Johnie Pepperoni Beata - opinia (1) świetne puszyste ciasto, super kompozycje składników. Polecam Beata EM - opinia (1) pyszna włoska pizza, uwielbiam!! EM HighFive - opinia (1) Wybitna pizza i genialny wrzeszczański klimat ;) HighFive Matylda. F - opinia (1) Juz nigdy tam nie wroce. Pizza przypalona, skladniki spadają z pizzy i... Matylda. F Gosia - opinia (1) Przepyszna włoska pizza!! Wysokiej jakości składniki i wyśmienite ciasto. W... Gosia OB - opinia (1) Polecam !! Jeden wieczór w pizzeri na okrągło a jakby się człowiek... OB Sylwia - opinia (1) Pizza warta uwagi, ciasto jest idealne w smaku. Jaką pizze mogę polecić?... Sylwia Ewelina - opinia (1) Świetny lokal i wyśmienita pizza !! Ewelina Beata - opinia (1) Przepysznie i świeżo a truflowa i szpinakowa petarda !!!!!!!! Personel milusi Beata