Na poprawę humoru

Chcecie się Państwo pośmiać ? To poczytajcie fragmenty z niemieckiego Cajtungu udostępnione przez publicystę Piotra Cywińskiego.

https://wpolityce.pl/swiat/361958-wiesci-z-kaczykistanu-frankfurter-allgemeine-zeitung-gazeta-redagowana-przez-idiotow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No faktycznie - można się pośmiać z tych niemieckich dyrdymałów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nudne jak obecna seria ucha prezesa. To jest bardzo śmieszne:

https://www.youtube.com/watch?v=mF4hlgEnE7Y
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i znowu stronniczosc---z jednej manki w druga
prawda jest,ze
krajem rzadzi Kaczynski---to jest fakt
chyba wszyscy widza,takze ci,ktorzy nie protestuja i nie teksnia za poprzednim skladem władzy

elektorat to głównei ci,ktorzy na tym zyskuja a ci co zyskuja sa dotowani
koscioł nie?

panstwo socjalne to takie , w którym okrada sie jednych i daje drugim--taka jest naga prawda
im wiecej dotuje sie jednym tym bardziej trzeba odebrac innym
włacznie z tymi,ktorzy ciezkim sumptem czegos tam sie dorobili
maja biznesy,prz ktorych musza zaiwaniac całymi dniami i tygodniami ,bez urlopu
to z nich jest ta kasa
zeby dac innym
przy czym 1-e dziecko jest wyrzutkiem społecznym---bo jest w liczbie 1 ,a to za mało

Kosciół---jest pełen najbiedniejszych istotek..wychudzonych kalekich schorowanych--wiec tam ..no cóz tak byc musi
wszak bez nich do nieba nie trafimy..ucho igielne dla ludu
przy czym jak bogaty biznesmen regularnie chodzi do koscioął i sypnie tam co nieco
dla niego ucho igielne tez łaskawe
------------
nie zgadzam sie ,ze za poprzedniej władzy praciowalismy tylko na wzrost i ze mamy byc wdzieczni za cos UE
jak oni nas Kaczkistan tak my o nich mozemy powiedziec - Angelistan,Merkelstan
bo choc ciagnie ich ku upadkowi to oni nadal ja wybieraja...to ejst dopiero madry(posłuszny) naród i wdzieczny
jeszcze troche ...Niemcy beda szukac domu w Polsce..juz szukaja
----------------------------
nie mozna byc obiektywnym..nigdy nigdzie?
ani ty Łowco nie potrafisz ,ani Jag ani Skidyver
wszedzie widzicie tylko czarne i białe
moja dobrze, twoja zle
a przeciez to zakłamywanie rzeczywistosci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bez echa na forum przeszła informacja o zniknieciu 2 mln złotych z prywatnego konta jednego z 3miejskich duchownych. Natychmiast uzupełniono te doniesienie, o legalnym źródle pochodzenia tych pieniędzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie próbowałem obejrzeć najnowszy odcinek "Ucha", ale po paru minutach darowałem sobie. Wolę w tylewizji, bliższe realiom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bliższe linii władzy i jej poziomu. Czyli dno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No nie da się oglądać odcinka w którym dziewięciolatka czy dziesięciolatka gra rolę 14nastolatki z pierwszej gimnazjalnej i elokwentnie wypowiada się na temat seksu i polityki. No przecież to jest pronografia czyli kicz. Nikt autora nie zmuszał do takiego scenariusza.
Wolę obserwować prowadzących w tylewizji, którzy muszą dowcipkować i improwizować pod presją czasu i tematu. Minusem jest oczywiście konieczność wysłuchiwania informacji o idiotach w rodzaju Petru czy Scerby, ale skoro są idioci takich ludzi wybierający, to takie są realia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Widać, ze poszedł z góry przekaz, ze Ucho 2 jest gorsze niż Ucho 1.
I trolle powtarzają to, co Partia każe. A jak nie ma argumentów, to najlepiej przyczepić się do dziewięciolatki. Co ciekawe, akurat ten odcinek był najlepszy.
Niestety, ale Ucho to film o walorach dokumentu.
Przy okazji tez śmieszy, choć to raczej śmiech przez łzy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koń, jaki jest, każdy widzi.
Dobra sztuka kieruje się wewnętrznym mechanizmem, nie próbuje imitować rzeczywiści. Więc im mniej rzeczywistości tym lepiej. Tu jest podobno celem nawiązywanie do rzeczywistości, co źle rokuje, ale tego nawiązywania jest co kot napłakał, a mimo tego, sztuki jest jeszcze mniej.
Niektóre z pierwszych odcinków były znacznie lepsze dlatego właśnie, że autor zaszarżował i uciekł od imitowania rzeczywistości. No ale pewne proporcje w świecie przedstawionym trzeba zachować i dziewięciolatka nie może grać 14latki.
Świetna, wręcz genialna, była szopka Marcina Wolskiego z wykorzystaniem obrazów w muzeum - to była prawdziwa sztuka w sztuce. Na tym właśnie polega artyzm.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To co tobie wdaje się, lub ma się wydawać programem na poziomie, patrz szopka towarzysza Wolskiego, była dla innych tandetnym i żenującym spektaklem. Twarzami pisowskiej satyry są postacie z innej epoki. Pietrzak i Wolski. Dobra zmiana nie znalazła poparcia wśród szeroko pojmowanym środowisku kultury. Artyści są ludźmi wolnymi i dlatego tak wspierana przez ciebie Zetjoto ideologia pisu, jest dla nich obrzydliwa. Pozostaje wam martyrologia smolenska, żywoty świętych i kultura disco polo. I Ty żałosny pisowski internetowy trolu doszukujesz się porównań poziomu satyry kurkizji do niezależnych mediów?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Macie panowie gminne gusta, typowe dla bywalców kabaretów z niższej półki na festiwalu w Wólce Kijowskiej, prezentowanych w Polsacie. Trudno spodziewać się po chłopcach radarowcach lepszego gustu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niemcy mają specyficzne podejście do tematu i prace historyczne zamieniliby w kronikę kryminalną, ale marnie by na tym wyszli, gdybyśmy podliczyli ich morderstwa i rabunki. Szczególnie mnie zainteresowało "szerokie poparcie Polaków dla komunistów." Czyżby ? Np. to wyrażone w Poznaniu '56, Marcu '68,Grudniu '70, Czerwcu '76 i Sierpniu '80 i stanie wojennym. Obudzą się dopiero jak kalifat i szariat ich obejmą ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

historia?--Germanie wynalezli niemal wszystko..stworzyli pierwsi..przeciez Słowianie to głaby
a nasi akademowie i ich magistrowie cały czas powielaja te fałszywa wiedze
kiedys i Tobie nie podobało sie ,kiedy wklejałam linki o odkryciach wywalajacych archeologie wraz z historia kolebek cywilizacji
a teraz znowu masz do ncih spore wonty...historyczne
zdecyduj sie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Lemingi i szczepionki (14 odpowiedzi)

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/419528-a-tacy-byli-postepowi-pomorze-przoduje-w-odmowie-szczep...

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...

Własna firma? (44 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was prowadzi własna firmę i pracuje jako Wirtualna asystentka? Z tego co słyszałam to...