Jestem tak zadowolony z obsługi, że obiecałem sobie wystawić opinię. Trafiłem do gabinetu z polecenia ... z jednej strony obawiałem się, że może będzie drogo z drugiej nie lubię chodzić po galeriach. Koniec końców zadzwoniłem i się umówiłem. Musiałem poczekać około tygodnia. Na pierwszej wizycie Pani Doktor obejrzała zęby i powiedziała wprost co trzeba zrobić, które zęby w pierwszej kolejności a które w drugiej. Spodobało mi się to bo po raz pierwszy ktoś miał plan. Ponadto myślałem, że moje dolne uzębienie, u "starego" 30 letniego faceta, pozostanie już krzywe a Ona zaproponowała mi ortodontę ... zdziwiłem się ale pomysł prostych zębów mi się spodobał. Po 3 miesiącach założono mi aparat na dół po następnych 3 i góra była piękna. Czeka mnie teraz jeden implant ale Dentysty nie zmienię za nic. Pierwszy raz czułem że ktoś kto zajmuje się moimi zębami ma PLAN i czułem że wie co robi!!! Co więcej mają rentgena więc nie trzeba nigdzie chodzić robić zdjęcia. Dla mnie ideał a ceny identyczne jak wszędzie choć w sumie może i niższe bo gabinetach w których byłem wcześniej czułem że ilość wizyt na jednego zęba jest trochę na siłę zwiększana a tu jedna wizyta jeden albo dwa ząbki! POLECAM