Paweł - opinia (1) Sprzedaż mieszkania - kupujący znaleziony w przeciągu miesiąca, przy... Paweł Radoslaw - opinia (1) Współpraca z Panią Katarzyna byla rewelacyjna! Pełen profesjonalizm i... Radoslaw Jan Krause - opinia (1) Firma godna polecenia; szczególne podziękowania dla pana Macieja Szałły za... Jan Krause
Łukasz J. - opinia (1) Polecam współpracę, agencja na profesjonalnym poziomie. Cała transakcja... Łukasz J. Sylwia - opinia (1) Dla mnie wyznacznikiem umiejętności jest skuteczność.I tu Pani Dorota... Sylwia Barbara - opinia (1) Super współpraca , firma godna polecenia .Panie przemiłe, szybko i sprawnie... Barbara Monika - opinia (1) Agencja Naba House to profesjonalne i skuteczne biuro nieruchomości, Pan... Monika Patrycja - opinia (1) Najlepsza i najskuteczniejsza współpraca! Gorąco polecam Naba House i... Patrycja Celina - opinia (1) Fajna, dynamiczna firma , zaangażowanie w wykonywaną pracę rzadko spotykane w... Celina Sergiusz - opinia (1) Wszystko dopięte na ostatni guzik. Niespotykana jakość usług nawet na skalę... Sergiusz Leszek - opinia (1) Serdecznie polecam współpracę z Panią Kasią. Bardzo konkretne i rzetelne... Leszek Adam - opinia (2) Współpracę z agencją Naba House oceniam bardzo pozytywnie. Pani Katarzyna... Adam Jarek - opinia (1) Pragnę bardzo serdecznie podziękować Pani Katarzynie Dowgiałło-Edel za... Jarek Magda - opinia (1) Bardzo polecam Naba House, pełen profesjonalizm, 100 % skuteczność, po raz... Magda Basia i Roman - opinia (1) Polecamy usługi Biura Pośrednictwa Naba House. Transakcja odbyła się... Basia i Roman Michał - opinia (1) Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Byliśmy wręcz prowadzeni za rękę w... Michał Monika - opinia (1) Chciałam podziękować za wspaniała i pełna profesjonalizmu współprace.Jestem w... Monika Roman z Kielc - opinia (1) Z przyjemnością mogę polecać usługi Biura Pośrednictwa Naba House. Dzięki... Roman z Kielc Asia z Wiesławm - opinia (1) Bardzo profesjonalna a przede wszystkim skuteczna współpraca przy sprzedaży... Asia z Wiesławm Robert B. - opinia (1) Dziewczyny Z Naba House w pełni zapracowały na swój sukces. Na tle Naba House... Robert B.