MM - ocena (1) Z czystym sumieniem możemy polecić Naba House. Profesjonalne wsparcie w... MM Romuald Osipowicz - ocena (1) Cudowna współpraca z Panią Kasią! Romuald Osipowicz Bożena Słodczyk - ocena (1) Jako nowa klientka Naba House pół roku temu miałam przyjemność poznać Panią... Bożena Słodczyk
Andrzej - ocena (1) Sprawna i bardzo profesjonalna obsluga Andrzej Marcin K. - ocena (1) Serdecznie polecam współpracę z Naba House. Proces sprzedaży mieszkania... Marcin K. Ania - opinia (1) Bardzo polecam współpracę z Naba House. Są bardzo skuteczni. Szczególnie Pani... Ania Grazyna - opinia (1) Ostatnio przeżyłam ,,senioralna,, przygodę życia związana ze sprzedażą mojego... Grazyna Artur - opinia (1) Korzystałem z Biura Naba House przy sprzedaży swojego mieszkania. Pani Dorota... Artur A. N. - opinia (1) W maju 2023 z pomocą Pani Doroty Zielińska z agencji Naba House kupiliśmy... A. N. Sylwia - opinia (1) Profesjonalna , rekordowa obsluga Agencji Naba House ! Zaangazowanie , mila... Sylwia Barbara - opinia (1) Współprace z biurem w osobach p Ewy i p Kasi mogę podsumować w kilku słowach;... Barbara Elżbieta - opinia (1) Obawiałam się wielu nieprzewidywalnych problemów związanych z transakcją - i... Elżbieta Lucjan Siwczyk - opinia (1) Już drugi raz w ostatnich kilku latach mieliśmy przyjemność korzystać z usług... Lucjan Siwczyk Ania - opinia (1) Kontakt i obsługa rewelacyjna, do tego szybka. Pani Kasia pomogła nam wynająć... Ania Ewa O. - opinia (1) Biuro Nieruchomości naba house poleciła mi koleżanka jako solidną wiarygodną... Ewa O. Elżbieta, Cezary - opinia (1) Serdecznie polecam usługi Agencji Naba House, szczególnie profesjonalizm i... Elżbieta, Cezary Ewa i Krzysztof - opinia (1) Mieliśmy przyjemność skorzystać z usług Agencji nabahouse. Współpracować z... Ewa i Krzysztof Piotr - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z obsługi Biura Naba House. Pani Kasia to bardzo... Piotr Zadowolony klient - opinia (1) Bardzo miła profesjonalna obsługa . Jestem bardzo zadowolona ze współpracy... Zadowolony klient Danusia i Piotr - opinia (1) Od samego początku współpracy kontakt z Panią Katarzyną Dowgiałło-Edel wysoce... Danusia i Piotr