Katarzyna - opinia (1) Serdecznie polecam współpracę z agencją Naba House, a w szczególności z Panią... Katarzyna Anna Kowalska - opinia (1) Polecam tą agentkę nieruchomości. Posiada dużą wiedzę, kompetencje, wspierała... Anna Kowalska Elżbieta - opinia (1) Bardzo profesjonalna i życzliwa obsługa. Szybko, sprawnie, bez problemów.... Elżbieta
Wojtas - opinia (1) Pani Ewa zawsze była dostępna zarówno dla sprzedającego i kupującego. Osoba... Wojtas Bogdan Kurowski - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Transakcja kupna przebiegła bardzo sprawnie i w... Bogdan Kurowski Beata Rzepińska - opinia (1) Powierzenie sprzedaży mieszkania agencji Naba House Ewa Jabłońska-Nabayaogo... Beata Rzepińska Agnieszka - opinia (1) Bardzo profesjonalne pośrednictwo, wysoko pozycjonowana oferta i dużo... Agnieszka Adrianna - opinia (1) Zaangażowanie, współpraca, umiejętność słuchania i profesjonalizm w Naba... Adrianna Agnieszka - opinia (1) Polecam z czystym sumieniem. Pani Ewa zapewniła mi profesjonalną pomoc przy... Agnieszka Dorota - opinia (1) Pani Ewa zapewniła mi nieoceniona i profesjonalna pomoc przy kupnie... Dorota Joanna - opinia (1) Dzięki Pani Ewie udało nam się kupić wymarzone mieszkanie! Miałam do... Joanna Bogdan P. - opinia (1) Bardzo dobra współpraca przy sprzedaży mojego mieszkania na Przymorzu. Mimo... Bogdan P. Barbara M. - opinia (1) Pełny profesjonalizm, zaangażowanie, pogłębione zainteresowanie potrzebami... Barbara M. Piotr - opinia (1) Proces kupna mieszkania przebiegł bez żadnych zastrzeżeń. Profesjonalne... Piotr Janusz Ochociński - opinia (1) Pani Ewa to przede wszystkim bardzo ciepła osoba, zawsze pogodna i... Janusz Ochociński Marta Kołacka - opinia (1) Serdecznie polecam usługi Naba House ze względu na wysoki poziom oferowanej... Marta Kołacka Beata - opinia (1) Pani Ewa jest pełna energii i optymizmu , profesjonalnie podchodzi do klienta... Beata Krystyna Kowalczyk - opinia (1) Pani Ewa. Szalona entuzjastka.Dynamit i tempo.Pani Ewa wie; dwa i pół roku... Krystyna Kowalczyk Julia Łaszkiewicz - opinia (1) Naba to Król. Jeśli zdecydujesz dać swoją ofertę Ewie to wiedz, że nie ma... Julia Łaszkiewicz Katarzyna - opinia (1) Ewa to pośrednik, który aktywnie działa aby dla swoich klientów... Katarzyna