Naciągacze

Kilka miesięcy temu szkoła miała poważne problemy z opłaceniem pensji swoich nauczycieli dlatego wymyślili bardzo ciekawą rzecz. Chowając się za Urzędem Miasta i dotacjami przeznaczanymi na słuchaczy wprowadzili obowiązek 50% frekwencji z każdego przedmiotu w miesiącu. Cóż to oznacza przy ich kompletnie amatorskim zarządzaniu? Plan zajęć wysyłany jest 2 (dwa!) dni przed pierwszym zjazdem, bardzo często plan wygląda tak, że dany przedmiot jest w semestrze 1-2 razy. Czyli jeśli ktoś pracuje ( a to szkoła jednak zaoczna) i nie ma możliwości zmienić sobie planow zawodowych ma 100% nieobecności w danym miesiącu i ledwo 50% w całym semestrze a za to szkoła każe sobie dodatkowo płacić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Naciągacze

Jest to szkoła dla dorosłych, decydując się na naukę chyba zakłąda się, że będzie się uczęszczać. Śmieszne zarzuty, bo ja zanim podpisałam regulamin przeczytałam go. I rozumiem, że plan wysłany 2 dni przed zjazem może wkurzać, ale na moim semestrze zdarzyło się to tylko raz. I z tego, co się dowiedziałam to nie była wina kadry...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Naciągacze

Co za żal...nie masz racji - zadzwoń to urzędu i się dowiedz, dopiero potem narzekaj. Obowiązek 50% frekwencji w miesiącu (nie z każdego przedmiotu) jest nałożony odgórnie i szkoła nie ma tu nic do gadania. Nasz piękny kraj. Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Naciągacze

ODDAJCIE MI MOJĄ PENSJĘ !!!
Złodzieje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Naciągacze

Ale Panu chodzi o wypłatę zaległej pensji. Mi tez n ie płacą od 4 miesięcy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Naciągacze

A mi od 6 miesięcy nie płacą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0